Honda CR 125 (1996)

Vlastník Zdek
Vloženo 27.5.2013
Aktualizováno 25.12.2013

Ostrá krosová motorka do jakéhokoliv terénu a pro začátečníka s nízkými financemi je to parádní svezení po přestupu z nějakých skládaných krosek. S pravidelnou údržbou není problém udržet i tak starý stroj v dobré kondici a zkusit odjet i nějaký závo

Motorka koupena od Mara125SXko (Horní Moštěnice) - Prodejce je můj dobrý kamarád

Yamaha DT 125 R: Zvítězil motocykl vhodnější na trať
Suzuki GS 500E: Místo silniční jsem zvolil krosovou motorku na trať

První dojmy - při prvních trénincích na trati až nebezpečná, pěkně se mnou lomcovala ideální na naučení pro začínající jezdce finančně dostupná a kvalitní motorka i na své roky

Motorku bych doporučil pro - Mladé, ale i ostatní jezdce s malým finančním rozpočtem, co chtějí okusit ježdění po tratích

Stroj jsem is vybral, že jsem o podobném uvažoval a můj kamarád ji zrovna prodával. Později se ukázalo, že to nebyl vůbec špatný nápad. Je to opravdu něco jiného než poježdění na činských pitbajcích, ale nepopírám, že ti mají taky co do sebe. Je to výkonná a lehká motorka, která nepodlehne jakkoli obtížnému terénu. Na svoje roky zatím drží a doufám, že to tak co nejdéle vydrží. Po půl roce co ji vlastním jsem zatím měnil jen olej v převodovce a řetězovou sadu. Uvidím, jak to bude se servisem pokračovat dále. Mladým jezdcům, ale i starším s malým finančním rozpočtem ji rozhodně doporučuji a dnes s možností pořízení moderních polepů lze i takto starší stroj trochu vyparádit.

r.o.b.b
r.o.b.b napsal 27.05.13 v 21:06 8b.

nevypada spatne na ty roky.