TMEC XA-125 Enduro (2008)

Vlastník logofon36
Vloženo 26.5.2013
Aktualizováno 28.5.2013

Je to klasické čínské enduro ve 4 taktu, ale na to kolik to má najeto je to velmi dobrý a spolehlivý stroj.

První dojmy - Překvapila mně velice nízká spotřeba 2,5-3l/100km, velice dobrá ovladatelnost jak na asfaltu tak i v terénu.

Doplňky na motorce - Na motorce mám originální výfuk, ale je kuchnutej takže to jede trošku lépe hlavně to má lepší zvuk. Nedávno jsem vyměnil i originální vzduchový filtr za sportovní kužel, takže to tomu zase trošku pomohlo. Přes zimu byla docela nuda tak jsem konečně dokončil nasvícení motoru.

Jízdní vlastnosti velice dobré, motor po seřízení ventilů šlape jako hodinky, jen tam mohli dát ještě jednu rychlost a lepší sytič, za studena je docela sranda než se zjistit do jaké polohy ho umístit. S brzdami jsem větší problémy neměl jen si to chce zvyknout, kterou brzdou a jak moc brzdit na mokru a na suchu. Jízda se spolujezdcem je už trošku horší nejde ani tak o místo na sedadle, ale o to že se motorce ze začátku moc nechce. po všech úpravách (vzduchový filtr, výfuk, přeladění karbecu) maximalka 115km/h

Dejv_x
Dejv_x napsal 02.05.16 v 18:02 10b.

Ahoj nedávno jsem si tuto motorku koupil a přemýšlím o těch úpravách co tady píšeš. Chtěl bych se zeptat, jestli se nějak zvýší spotřeba a popř. jestli sis to nechal dělat v servisu. Díky ;)

Toecutter.
Toecutter. napsal 26.05.13 v 13:01 10b.

Velmy pěkná mašina do začátků, spotřeba super máš to za 10b. a užívej pěkného počasí.