BMW F 650 GS (2001)

Aktualizováno 20.12.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

flipx napsal 08.12.15 v 11:56

Já jsem přesto hledal ještě trochu něco jiného. Nakonec to je BMW G650X (viz ta žlutá motorka).

romidino
romidino napsal 08.12.15 v 09:58 10b.

Dobrý enduráček , já jsem hleděl po Transalpu , ale při všech pro a proti u mne zvítězila ta Deauvilla. Tvoje BMW je paráda , tak trošku závidím , ale víc motorek už se mi do garáže nevejde! Užívej si co to dá a kolama dolů !!!

svetlikjirka
svetlikjirka napsal 16.12.14 v 08:55 10b.

MaryGS
MaryGS napsal 14.06.13 v 09:21 10b.

Tak to je pořádná recenze bajku

flipx napsal 29.05.13 v 11:33

Určitě je to nebe a dudy, ale předpokládám, že jako svoji motorku označuješ nebe. A víš co? Mně ty dudy nevadí.

magoss
magoss napsal 28.05.13 v 18:49 10b.

Myslím že jsi to popsal velice zajímavě a je fajn že nejsi ten z těch co jen chváli a neumějí přiznat že BMW není není dokonalé,mylsím že je to motorka s hodně vadama ale víš jak kdo na tom nejel nepozná tu krásu
jinak tchán si jí teď taky koupil a on tam má jiné plégo a přijde mi že už je to o něčem jiném
a porovnání s velkým GS?? nechci být škaredý ale je to nebe dudy.oboje motorky ale mají své klady a zápory!
tak ať ti to zvesela jezdí a jsi zpokojen

flipx napsal 28.05.13 v 17:34

Dík. Já ji mám ale rád, že vidím ty chyby, to je jiná. Jsem trochu zatížený na design, tak jsem trochu kritický. Celkově se mi ta motorka dost líbí, jen prostě když stojí na ulici vedle 800GS tak je taková příliš girly. A to nejen vzhlem, ale úplně vším, celkově projevem. Motor je fakt mild, včechno jde lehce, motorka pěkně poslouchá a je nezáludná. To předpokládám u 700GS nebo 800GS take, jen nám výrobci udělali motorku víc drsnou, abychom ani my chlapi neměli problem s rolí.
Ale mám tuhle 650 rád, je to fakt hodně šikovná motorka. Jezním na ní asi 20km do města a teprve když prší hodně, tak jedu autobusem a mám zkaženou náladu.

danielle
danielle napsal 27.05.13 v 19:09 10b.

Moc pěkně napsaná recenze – sama bych lépe všechny +/- nevystihla. Musím dát 10b, abych holce vykompenzovala trauma, že se její kukuč nelíbí – to se přeci o vlastních neříká, že se nějak nepovedli Tak ať i letos najedete spoustu šťastných km.

flipx napsal 26.05.13 v 11:59

Tohle je taková hodně jednoduchá, ale docela chytrá kvalitní a poctivá evropská motorka. Jaký je dospělý GSo?

Toecutter.
Toecutter. napsal 26.05.13 v 11:22 10b.

Dobře jsi ji popsal, každá moto má sve pro a proti, dokonalá mašina se nikdy nepostaví, za mě 10b.