Yamaha YZF-R125 (2009)

Vlastník polda602
Vloženo 23.5.2013
Aktualizováno 26.5.2013

Tahle motorka je naprostou okouzlující svou krásou,velikostí a připomíná už velkou motorku

Honda CBR 125R: Yamaha mi připadá u? jako dospělá motorka

První dojmy - Jak mi ji přivezli tak sem byl nadšen,nevěřil jsem že to je 125 jak to je velké :), na fotkách to všechno vypadá menší.Postavil jsem si ji na dvůr a nastartoval, to byl zvuk, ty obrovské kola,ta velikost no a jak sem si na to poprvé sedl to byl vážně skvělý pocit naprosto luxusní a jak sem se jel poprvé projet nemělo to chybu,táhlo to perfektně.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodněj?í to je asi pro ty, kteří u? na něčem jezdily: simson,cbr a nebo nějaký jiná 50 nebo men?í 125, proto?e ta motorka je opravdu velká.

Doplňky na motorce - Zadní blatník,nálepky,mini blinkry no jinak u? asi nic.

Vybral jsem si tenhle stroj skrz velikost,krásu,výkon a celkově na mě působí skvěle.
Ujel jsem sice jen pár Km, ale tak co ujel jsem no a tedy začneme se zkušenostmi.
Motor ten je opravdu super, otáčky stabilní i ve vysokých otáčkách,spojka měkká a citlivá-vynikající,brzdy naprosto skvělé,ovladatelnost tam není co vytknout,no a to pohodlí není nejlepší, ale ani nejhorší, ale tak je to sporťák no, co víc si přát a u spolujezdce tam nevím,nevím no, ten koho povezete vzadu, tak ho asi bude bolet dupka :D,zvuk perfektní,mám jeden problém a to že když zapnu blinkr tak mi to na palubovce nebliká, ale svítí, ale to není zase takový problém,olej, no slyšel jsem že to žere hodně, tak je?tě nevím,tohle rozhodně patří na silnice, ale přes díry moc nejezdit má je to tvrdé, no a je?tě k tomu spolujezdci nevím jestli by sem tam dal posadit nějaký 80 kilový chlap, měl bych strach :D, no a nakonec úložný prostor, leda tak dobrý na doklady.

Alexa-Lexa
Alexa-Lexa napsal 03.10.14 v 10:41 10b.

ta je pěkná jak se na ní jezdí ?

akexa-caddy
akexa-caddy napsal 15.08.14 v 11:22

Tak ta je krásná

Tomys125
Tomys125 napsal 09.07.13 v 20:47

Moc pěkná mašina

kopy.k
kopy.k napsal 23.05.13 v 23:53 10b.

Gratuluji ke koupi Snad ti bude sloužit stejně dobře jako mně. Na palubovce to přestalo blikat ve chvíli kdy jsem tam dal ty ledkový blinkry :) Máš tam ode mě 10tku

pelito
pelito napsal 23.05.13 v 23:10 10b.