Jawa 250/593 (1995)

Vlastník Frantas
Vloženo 22.5.2013
Aktualizováno 30.6.2013

Jawa 250-C/593 nebo-li Tempo .. Motorka o který jsem tak nějak tušil co je zač, a věděl o tom že konkrétně tato stojí již dlouho jako autoškolácká opřená doslova o barák na dešti už asi dva roky.. Teď již naštěstí v Benešově

První dojmy - Je to hunt z autoškoly, vypadá parádně a bude chtít moře lásky :-D ... Když jsem se dozvěděl že bude s nejvěčí pravděpodobností má, měl jsem radost jak malej kluk, která se mi opět vrátí při pomyšlení na ní. Je to trošku rarita, od jawy co navíc snad i trochu funguje.. Krom toho za ty prachy. Luxusní !! :-P B-)

Doplňky na motorce - -Kryty rukou "Tramp" (alespoň je to tam napsáno)

-Molitanovej vzduchovej filtr (Ze čtyřkolky Goes 520/625)

Proč jsem si vybral tento stroj? Protože jsem věděl, že už strašně dlouho stojí jak jsem již výš psal doslova opřená o barák na dešti a že kvůli změně zákona o autoškole už stejně nebude moct dál služebně jezdit. Ikdyž to že majitel s ní už asi nepočítá jsem tušil už víc jak před rokem. Tak jsem kul železo, a nakonec za velmi mrzkej peníz si jí odvez. Když si vzpomenu na cenu, je mi až hamba

guissepebast napsal 09.11.17 v 15:48

To je škoda myslel jsem že by jsme se nikdy srazily a ja bych si ho mohl prohlídnout a pokecat.

Frantas
Frantas napsal 09.11.17 v 13:14

Chocerady samozřejmě znám. Tempo po technický stránce jednou dodělám a budu jezdit no. Ale renovaci jako takovou určitě neplánuju. Furt se mi motaj před tempo důležitější úkoly naneštěstí

guissepebast napsal 09.11.17 v 10:41

Moc díky za odpověď nemaš nějaké další fotky tady píšeš že si z Benešova Já jsem z Chocerad jestli ti to něco řekne. Nikdy by jseme mohli dat sraz a pokecat. Co planuš z jawkou budeš renonovovat na sraziky mohly by jsme pak třeba nikam vyrazit.

Frantas
Frantas napsal 08.11.17 v 08:44

Guissepe: Motocykl je stále ve fázi řekněme hibernace. Minulý rok mi došlo, že hned tak jezdit nebude, tak jsem ho uklidil aby nepřekážel. A to přímo do obýváku
Veřejně se mluví o necelých dvou stovkách kusů. Já slyšel od člověka, co měl kamaráda tehdá na lince že jich neni ani sto. Kde je pravda asi neví ani v Týnci ani jinde. Možná podle DI by bylo zajímavý, nechat si zjistit kolik je přihlášených strojů.

guissepebast
guissepebast napsal 07.11.17 v 14:42 10b.

Zdravim tě koukam že máš jawu 250/593 jaké jsou dojmy jak to jezdí nevíš kolik se jich vyrobilo.
díky za odpověď Guissepe