Yamaha DT 50 X (2007)

Vlastník Adamitar
Vloženo 22.5.2013
Aktualizováno 22.5.2013

Sháněl jsem motorku na první papíry. DT mi ihned padlo do oka: vzhled (vypadá jak silnější motorka) , chtěl jsem 2takt protože 4takt v 50ccm by byl strašně liný

Yamaha DT 50 R: důvod neuveden

První dojmy - Co jsme jí přivezli domů. Pomalu sem z ní neslezl. Motorka je krásně měkoučká, pohodlné sedlo. Prostě paráda!!

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající motoristy. Kteří nechtějí babetu.. :-D

Doplňky na motorce - Kufr

Jízdní vlastnosti jsou úžásné na motárdových kolech se motorka krásně ovládá, neni těžká a všechny důležité věci jsou přejemně umistněny.
Je to 2takt takže při nižších otáčkách je líná, jakmile se za to veme.. A jde se do větších otáček tak se motorka krásně rozjede. Moje maximální rychlost je 95km/h.
Když jsem si motorku pořídil měla už přidělané držení na zadní kufr. Do kufru se vejde v pohodě helma a ještě nějaké drobnosti. Motorka nemá dalkové světlo. Ale v noci se i s potkávačkou dá jet :)

Twoflower
Twoflower napsal 01.08.23 v 20:27 10b.

Ahoj chtěl jsem se zeptat zda stále motorku máš rád bych jí koupil díkec za info

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 22.05.13 v 17:49 10b.

Vítej mezi náma supr Yamaha gratulejšn

istonbike
istonbike napsal 22.05.13 v 16:32 10b.

Tohle je fakt padina?... tahle malá "ladička" vypadá velmi dospěle 10b a super zábavu v sedle