motopark_kveten

Honda CB 600F Hornet (1999)

Vlastník Spajwer
Vloženo 20.5.2013
Aktualizováno 16.1.2014

Vloženo: 16.01.2014, Uskutečněno: 16.01.2014, Zhlédnuto: 220x

Tak jelikož mi sezóna ještě neskončila tak jsem si dovolil udělat na Hornetkovy nějaká "vylepšení" :)
Jako první jsem namontoval CNC lámací páčky a nové gripy. Vypadá to super a bezvadně to i funguje. Jsou od M-Style.cz, stáli pár korun a s kvalitou jsem spokojenej.
Závažíčka mám také nové, ale nepodařilo se mi vyndat ty původní, ty jsou tam asi naražený takže to bude docela opruz na který se netěšim.
Nicméně sem se konečně dostal k montáži padacího rámu. A řeknu Vám velká psychická úleva :D
Dále jsem nahodil Textilní brašny zn. Oxford a jsou super! vejde se do nich spousta věcí.
Jinak jsme před týdnem umyl a napnul řetěz a trochu Hornetka umyl.
Pokud se vám zdají ty páčky a gripy nelahodící oku k stříbrné barvě tak je to proto, že přes zimu (jestli nějaká přijde, pořád jezdíme) ho nechám přestříkat na černo.

Komentáře k zápisu
Spajwer napsal 16.01.2014 v 09:18

Díky, mám z toho radost :) ale už by to chtělo fakt aby začla zima, aby mě to nenutilo pořád jezdit, a konečně bych začal s tim lakem. Ne že by bylo na sundání dvou plastů a nádrže něco náročnýho, ale tohle znám, člověk to sundá a v tu ránu se udělá hezky :D

Martin_SV napsal 16.01.2014 v 08:53

gripy s páčkama perfektní Taky je mám.

danny3716 napsal 16.01.2014 v 08:44

Vypadají úžasně až to přelakuješ bude to dokonalé

• Origo Výfuk

Tak jsem na hornetka plácnul origo výfuk, žel ale, držák RZ je nějaký divný, a nevejde se mi tam blinkr na straně výfuku :D budu si muset vyrobit nějakou konzoličku, mezitim hold se bez je

Typ: Údržba

Vloženo: 14.07.2013
    Uskutečněno: 14.07.2013
    Komentářů: 3
  • Oprava po pádu

Tak sem vyměnil řidičovy stupačky za hezké skoro jako original (aspon myslim :D) a rozhodně lepší než ty kulatý humus duralky co tam byli, spolujezdcovy jsem opravil, koupil nový chrom. zrc

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.06.2013