bmw_stratos_kveten

Honda CB 600F Hornet (1999)

Vlastník Spajwer
Vloženo 20.5.2013
Aktualizováno 16.1.2014

Hornet je klasika. Nesmrtelný motor spolu s japonskou kvalitou je zaručená spokojenost.

První dojmy - První dojmy suprové, krásně se vodí, ochotně se klopí, motor si krasně ševelí. 70Kw je výkon pro mě naprosto dostatečný. Na šestku se dá jet od cca 90km/h až do maximálky, Posez je ideální. Po více než 100km jízdě sem si nemohl stěžovat že by mě něco bolelo.

Motorku bych doporučil pro - všem :)

Doplňky na motorce - Na motorce mam nově Padací rám, Tankvak a zadní brašny

Klady bych viděl ve vodou chlazeném čtyřválci o objemu 600ccm a výkonem 70KW, ovladatenost je perfektní, váží něco málo přes 170kg což je nádhera. Rozložení výkonu je fajn, dole to nejede a je to hodný, a od 9000otáček už to docela tahá. Motor je čistý bez jediného náznaku kapky oleje nebo něčeho takového :) Motorka měla po koupi sjeté obě gumy, povolený krk řízení, vypuštěnou přední gumu, povolenou zadní osu (utažená sice byla na max, ale to jen proto že už "nebyl" závit. Takže sice jakoby utažená byla, ale ve skutečnosti byla volná) nějaký divný zrcátka která se asi v zájmu aerodynamiky při jízdě sklápěla, měla rozbitý otáčkoměr, prasklé a křivé lešení a ošklivě přelakovanou nádrž která byla kitovaná.
Brzdy fungují jak se jim zachce, zadní brzdí permanentně málo, a přední sice brzdí dobře, ale jednou brzdí jen se ji dotknu a jindy skoro až u řídítka, blbý je to v tom že nikdy nevim jak s ní mužu počítat a v jaký je zrovna náladě, odvzdušňoval sem už 2x a potřetí mě to asi nemine.

Přední tlumič je moc měkký. Necháme přitvrdit.

Spotřebu nevim, ale když jedu na pohodu tak nežere moc, a když za to tahám tak mi žere víc jak auto :D

Úložný prostor oproti Cagiva River je královský. Nářadí, vesta, lékárna, Alarm a popruhy a jeste zbylo trochu místa.

Na motorce sem jel najednou asi 250km a dá se to. Měřím 184cm takže bych uvítal vyšší posez protože brzdit zadní brzdou mou nohu trochu bolí, pač si ji musim vždy trochu zlomit :D

Lubos92
Lubos92 napsal 28.01.14 v 18:04

Pěknej stroj .

danny3716
danny3716 napsal 16.01.14 v 08:45 10b.

Dobře jsi vybral je super stroj

motobiky
motobiky napsal 16.01.14 v 08:11 10b.

... super oprava