Suzuki GSX-R 1000 (2003)

Vlastník meerecheck
Vloženo 18.5.2013
Aktualizováno 16.3.2021

Jako obvykle, jsem ji nechtel ...odříkaného chleba největší krajic. Puvodne jsem chtěl predni vidle z K3 na K2, tak jsem vidle koupil i se zbytkem.
Aktualne zbyl pouze ram a doklady ulozeny v depozitu :(

První dojmy - Brzdilo to ! :D Jela rovne, tak sup s tim na vozejk a domu.

Doplňky na motorce - Brzdova pumpa Brembo, pancerky, komplet titan Akrapovic, nastaveni Yosh boxem, retezovka 520, prevod 17/44, TRE fuc, same dobroty proste :)

Zkusenost po 400km je takova, ze zadní pruzina je takova divna, Na co u K2 stacily 2mm, tady az 5mm na predpeti snad vykona sve. Ale jinak je opravdu hbitejsi, i když stále velka, takze není problém s delší trasou. Jinak proste GSXR, takze nej ! :) Ovšem az po trosku vetsim servisu, protože všechno, co mi mechanik napovidal, co všechno na tom delal, tak vse jsem musel predelat, vymenit, dodělat ...

I přes kosmeticke vady se mi libi, samozrejmosti bila kola, jinak to nesmí do baraku. Docela se tesim na další kilometry a autodrom, pac to vypada, ze budem ještě vetsi kamosi jak s K2.

Nedalo mi to a zacal jsem s nastavenim podvozku od piky. A uz jsme kamosi :) I když je třeba v naklonu ( slider na zemi ) ještě utáhnout zatáčku, je to jen otázka myslenky, je stále citit presnost a grip obou kol. A taky to teda jede jako pichly prase, az me to prekvapilo.
Konec srpna a najeto 3600 km ... pouze. Není trosku cas. Ale když uz se jedu projet, uzivam si každý km, gixxer dela jen radost :)
Dockal jsem se a zkusil obout Supercorsy V2 ... naprosta nadhera, povedly se jim :)

Ďuričko
Ďuričko napsal 14.11.14 v 16:16

Myslim že by jsi si zasloužil nějaký GSXRo...

O.X.H.
O.X.H. napsal 16.06.13 v 19:25 10b.

No... co dodat. 10b

Taz-007
Taz-007 napsal 18.05.13 v 16:23 10b.

Taky jsem takovou mel. Tak at slouzi