Yamaha XT1200Z Super Tenere (2012)

Vlastník Vrco
Vloženo 11.5.2013
Aktualizováno 11.5.2013

Nádherná hračka pre veľkých.Stále neviem presvedčiť ženu,že kúpa Tenerky 1200 je to najlepšie čo som mohol do našej rodiny kúpiť.Niekedy tým ženám nerozumiem.

První dojmy - Po predchádzajúcej Yamahe XT 600 ktorú som vlastnil je táto moto úplne iný level. Rozmery a váha vzbudzujú rešpekt ,o to je väčšie prekvapenie je z jej ovládateľnosti.

Motorku bych doporučil pro - Túto moto by som doporučil všetkým ktorí sa cítia mladí. Naopak neodporúčal by som ju všetkým mladým,ktorí sa cítia starí.

Doplňky na motorce - Doplnky :
vyššie plexi,padáky,kufre 2x45L,chránič motora.

Najazdil som cca 600 Km.Zatiaľ max.spokojnosť.Moto je stvorená na cestovanie.Samozrejme nutnosť výmeny plexi za vyššie,beriem ako povinnú jazdu.

maxian
maxian napsal 13.10.13 v 18:33

krasna masina mam ji také a plna spokojenost,plexi sem nadstavil a myslim ze funguje moc dobře,zatim sem na ni najel asi třicet tisíc a nemam si na co stěžovat,tak at ti slouží a davam deset bodiku.

Vrco
Vrco napsal 23.05.13 v 16:43

Pre Spot
Vyššie plexi je samozrejme cítiť vo vyššom komforte jazdy.Určite by som doporučil.

xvladax
xvladax napsal 12.05.13 v 17:45 10b.

No nádhernááá a s tou ženou to mám stejný

Spot
Spot napsal 11.05.13 v 19:27 10b.

Gratulace a somozřejmě 10 bodů.
Mám stejnou a žena ji po počátečným brblání už pomalu bere jako dobrou investici .
Mám najeto taky asi 600 km a přemýšlím o tom vyšším plexi. Máš srovnání co to přinese oproti standardnímu?

Alesko
Alesko napsal 11.05.13 v 19:27 10b.

Velmi pekna ,na cestovanie . Jasnych 10 bodov s prianim vela stastnych km.