Ducati Monster S2R (2005)

Vlastník S1eeper
Vloženo 10.5.2013
Aktualizováno 13.5.2013

Koupeno 2012, zatím najeto 8000km, nádherný zvuk, ladné tvary, motor běží s dravostí s náturou vlastní italkám

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

BMW F 800 S: Ducati je překrásná

První dojmy - Starší bráška od monster 600, přesto pořád ještě v pubertě. Oproti 600 má koncovky výš, lepší tah, lepší zvuk.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě a ostatní milovníky dvouválců.

Doplňky na motorce - Termignoni koncovky, nosič SPZ rizoma blinkry, brzdové LED světlo s vestavěnými blinkříky, rizoma rukojeti, nové zrcátka, atd.

Pro jednoho parádní motorka na vyblbnutí, pro dva už to je o něco slabší (záleží na jezdci). Podvozek, brzdy, ovládání vše paráda, možná bych ocenil tlumič řízení. S zadní brzdou od začátku něco není v pořádku (zteřelé těsnění u pumpy), ale zatím mi nechybí, možná to letos doladím asi v závislosti na prodeji.
Je lehoučká, skvěle drží v ruce, v zatáčkách se při podřazení kolo nekouše, jak mnozí říkají (nikdy jsem nepotřeboval podkopnout o víc jak jeden stupeň, otáčky totiž fakt není potřeba honit).

Když člověk chce přidat, přidá plyn a hle, ono to jede (zatímco jiní ještě stále točí).
Možná škoda jsou vibrace, než člověk vychytá všechny mouchy na moto, tak jsem utřepal a ztratil dvě SPZ.
Úložný prostor není skoro žádný, výlety kolem 200km jsou absolutně bez problémů, větší dálky jsem nejezdil. Co se týče spotřeby bude to asi něco kolem 6l, nějak zvlášť to nikdy nestuduju :P
Jinak asi nemám výhrad, jen nějaký ten koník navrch by to ještě chtělo.

Vlasta13
Vlasta13 napsal 19.09.13 v 13:00 10b.

Kráska

Marián81
Marián81 napsal 10.05.13 v 23:50 10b.

Nice one! Nech slouží a parádní ježdění přeji

123ps
123ps napsal 10.05.13 v 15:58 10b.

Krásnej s těmi termixy

Boži
Boži napsal 10.05.13 v 15:53 10b.

bic nejde dodat

Tikous
Tikous napsal 10.05.13 v 15:37 10b.

síla 2V