Suzuki Boulevard C50 (2009)

Vlastník FANYSS
Vloženo 9.5.2013
Aktualizováno 9.5.2013

Je to americká verze boulevard c50 t. Skvělej stroj na který je spoleh ať už silově tak spolehlivostně.

První dojmy - Z otevříté 125 ccm bylo to plexi opravdu skvělí a tak jízda s tímto osmistovkovým hromotlukem byla opravdu senza. Zátah byl pro mě perfektní s auty nebyl problém. Jediné co se mi nelíbí ? Snad to že jezdí na benzín no voda by byla lepší. :D I v brašnách dost místa nemám jediné proti.

Motorku bych doporučil pro - Pro kluky co jsou na chopper už v 18 protože mají nebo do teď měli na 25 kw papíry a tahle motorka je asi největší objem na který to jde udělat :D legálně :D

Doplňky na motorce - Přídavné světla, padací rámy s předkopy, výfuky, reling na přední blatník. Více do této motorky investovat nechci protože je to stále jenom 800.

Je to nejsilnější chopper který jsem byl schopen sehnat do 25 kw. Za skvělou cenu z Ameriky. Což je skvělé protože defakto jezdím na motorce, která viděla ameriku a já ne :D Zkušenosti mi dala velké, ať už najíždění do zatáček až po práci s větším strojem. Jen když to přeženete chrčí stupačky, ale na to si časem zvyknete. :) Cestování taky dobrý díky plexi pohodlnější, ale i tak po 350 KM na zátah vás bolí prcina a jdete spát :D

FANYSS
FANYSS napsal 16.05.13 v 18:59

Dikes kluci akorát dneska jsem konečně přesedlal na Roadstar 1700 :) Tohle jsou fotky na rozlučku s BOULĎASEM :) ale zůstává v rodině :D dikes moc :)

Boža
Boža napsal 13.05.13 v 17:31 10b.

Pěkný stroj tak vždy v pohodě za 10 bodů

Zub47
Zub47 napsal 10.05.13 v 20:19 10b.

fery251
fery251 napsal 10.05.13 v 17:16 10b.

Krásný stroj, fakt se mi líbí