Honda NT 700V Deauville (2007)

Vlastník rogerst
Vloženo 6.5.2013
Aktualizováno 12.4.2017

Prostě radost z jízdy. Je to takový malý medvídek.

První dojmy - Klidná, trochu nižší plexi, dobře chrání proti dešti, slušný komfort. Hodně kapes a úložného prostoru.

Nejdříve jsem zvažoval různé značky a typy.
Chtěl jsem v každém případě cestovní a takovou, která mi umožní vozit baťůžek.
Samozřejmě i cena hrála svoji roli.
Pokud by nehrála sáhl bych po BMW.
Ovládání je snadné, doře se drží. NT je klidná a rozvážná. Má spoustu úložných kapes a to je potřeba. Nechci závodit, ale užívat si. Takže dobrá volba.
Jízda je vcelku klidná s trochu nedostatku v jízdě při dvojici, kdy se zadní pérování musí stáhnout, ale to není tak hrozné. Spotřebu těžko hodnotit, když není palubní počítač a na písemnou evidenci nemám chuť ani náladu. Húře se staví na hlavní stojan, je vzdorovitá, ale nakonec se poddá. Má horší ochranu proti větru zhruba nad 80, kdy plexi nestačí ani ve vyšší poloze. Škodá, že nemá polohování elektronicky a je napevno. Jako diskomfort je možné hodnotit i ukazatel zařazených rychlostí, který chybí, což je velká škoda. zejména ve městě.

kuzmič
kuzmič napsal 31.12.15 v 01:00 10b.

Nedávno jsem vezl jednomu kolegovi 700vku z Olomouce do Ostravy, rychlopřesun po dálnici v 5ti stupních nad nulou a docela dobrý, tedy, ani ten vzduch mě nijak neobtěžoval, je to dobře vymyšlená motorka...!

Lubos92
Lubos92 napsal 03.06.13 v 23:40

Moc pěkná motorka .

De_Pítr
De_Pítr napsal 15.05.13 v 19:10

Ahoj chlape, máš recht. Oceňuji tvůj vkus pro výběr mašiny. 10 b.

Mj. já myslel, že všechny Deauvillky 700 mají počítač. A tvé plexi by mělo jít přemontovat do 2 poloh.
Přeju hóódně pohodových a bezpečných km.
Petr

De_Pítr
De_Pítr napsal 15.05.13 v 19:07 10b.

Ahoj chlape, máš recht. Oceňuji tvůj vkus pro výběr mašiny. 10 b.

Přeju hóódně pohodových a bezpečných km.
Petr