Kawasaki VN 400 (1998)

Vlastník Pajlot
Vloženo 6.5.2013
Aktualizováno 6.5.2013

Ne příliš často se vyskytující Vulkán s relativně nízkým objemem ale i tak nádherným zvukem a vcelku slušnými vlastnostmi.

První dojmy - Moje první dospělá motorka. Učil sem se na ní jezdit a na ten zvuk a design nikdy nezapomenu. Když jela, znělo to jako dusot koní, když stála, byla radost se na ni koukat. Ta koupě fakt stála za to a svíma vlastnostma se plně vyrovnávala "dospělejm" mašinám.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co nikam nespěchaj a maj rádi klasiku.

Doplňky na motorce - Kufry a rolka ForBikers. Přední blatník z VN800 Klasic.

I když jsem jako kluk jezdil hrozně rád na pionýru, na dlouhou dobu sem jezdit přestal. Když jsem se pak začal rozhodovat jaký si koupím auto jednoho dne sem při bloumání narazil na prodejnu Extramoto a netrvalo dlouho, odvezl sem si tuhle krásku domů. Uchvátila mě nádherným klasickým designem a jedinečným rytmickým zvukem motoru. Byla radost se na tom svést. Nebyl to zrovna žádnej rychlík, ale to co sem od toho čekal mi to dalo stoprocentně. Kochavá jízda cestovkou okolo 80km/h, po dálnici tak 140 km/h. a nepřekročitelná někde okolo 160 km/h. Jezdil sem sice pomalu, ale jistě, navíc se spotřebou ať dálnice nebo venkov, v jednom nebo ve dvojím za 3,5L/100KM . Trochu problém byly náhradní díly. Na 800vku toho bylo dost, ale 400 se k nám tahali jen z ciziny a krom filtrů a spotřebního materiálu byli náhradní díly trochu oříšek. Taky mě tenkrát peskovali na STK za permanentně rozsvícený blinkry ale to se nakonec vyřešilo.No a krom jednoho incidentu, kdy se mi podařilo zaflekovat si na mokrý vozovce přední kolo a ležel sem rychlejš než sem si to stačil uvědomit, mám na ní jen dobré vzpomínky. Měla sví mouchy ale nic co by tomu ubíralo na prožitku.

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 14.05.13 v 20:09 10b.

Krasavice. Tak pohodiku a šťastný návraty.

Vycho
Vycho napsal 11.05.13 v 12:46 10b.

Krasavice

Pepino69
Pepino69 napsal 06.05.13 v 23:46 10b.

Krasavec

fery251
fery251 napsal 06.05.13 v 18:38 10b.

Krásnej stroj

Boža
Boža napsal 06.05.13 v 18:36 10b.

Je to paráda za 10 bodů