Suzuki VZ 800 Marauder (2003)

Vlastník olafahelmut
Vloženo 5.5.2013
Aktualizováno 5.5.2013

Je to nádherný stroj který mám právě proto jak vypadá:o)Je na něm mnoho úprav které jsou perfektní a moc jí to sluší:o)Ne každému s eto musí líbit,ale já jsem z ní unešen:o))

Yamaha XV 1900 Midnight Star: důvod neuveden
Yamaha XV 1900 Raider: důvod neuveden

První dojmy - Mě osobně padla do ruky perfektně a hned.Sžili jsme se spolu po prvních pár metrech společné jízdy:o)Jediné co mi trochu začlo vadit je to že jsou zatím blinkry jen v řidítkách a ty nejsou dvakrát přes den vidět, takže musí přijít ještě zadní akorát se musí vybrat takové které mu sednou:o)

Motorku bych doporučil pro - Moto je nejvodnější pro mě:o))

toša.
toša. napsal 23.03.14 v 08:25 10b.

pěkný dravec

olafahelmut
olafahelmut napsal 29.12.13 v 21:55

Děkuju moc,
kdybych nepotřeboval větší abych mohl drandit i s manželkou tak bych ji neprodal:o)Protože s takovou když někam přijedu tak se každej podívá a co se týče zvuku tak se každý otočí:o)Je to pecička stroj.Hlavně krásně živej a poslušnej stroj.No pokud by si měl zájem tak je k mání jak už si sám zjistil:o)Dám na jaře nové pneu,řetězku a bude jak nová:o)Nejhezčí na ní je že to není normální "obyč ! chopper:o)Kdyby náhodou tak písni a můžeš se přiject podívat a poslechnout

TomBr
TomBr napsal 29.12.13 v 20:01

Moc krásná motoka. Koukal jsem na ní v inzerci. Mám fz6 a lehce si pohrávám s myšlenkou že bych ho vyměnil za choppera. Normální komerční choppery se mi nelíběj, ale tohle je krasavec

olafahelmut
olafahelmut napsal 01.09.13 v 10:17

Děkuju moc všem za komentáře:o)Je to můj mazlík:o)Je jiná,ale to je dobře alespon jsme stejní:o)

Drtikol82
Drtikol82 napsal 10.07.13 v 18:37 10b.

krasavice at slouží