Honda CBF 600S (2008)

Vlastník Wilda69
Vloženo 5.5.2013
Aktualizováno 30.9.2014

Výborná motorka na motání se po městě i delší výlety. Lehká, krásně ovladatelná. Motor by mohl být silnější, ale je úplně v pohodě. Předjíždět jde i na šestku. Ne teda že by to trhalo ruce jako na Blackbirdu, ale to jsem ani nečekal.

První dojmy - Motorka jde krásně za plynem, dá se na šestku od 50km/hod až do 200. Víc jsem zatím neskoušel, ale 200 dává v pohodě. Dlouhodobě pohodová jízda je tak do 160km/hod. Pohodová myslím že se neklepe, moc nefouká,motor jede akorát,prostě žádná hrůza. Je to motorka na cestování a jede se na ní fakt pohodově. Na závodění to určitě nebude. Na motoru není žádná výkonová špička ani kopanec. Jede pěkně plynule od 2000rpm až do 10000rpm. Víc to zatím nehoním :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je nízká, lehká. Dobře se na ní leze i se krásně popotlačuje na místě. Úplným začátečníkům bych jí nedoporučil, ale kdo jezdí třeba dva roky na nějakém pionýru, tak je to dobrá volba. Prostě pro někoho kdo nesedí na motorce první den, ale má něco odjeto na slabší. Doporučuji verzi ABS! Hned při první jízdě jsem smykoval zadním kolem asi deset metrů než jsem si při brždění uvědomil že to co píská je zadní guma. Jsem zvyklý brzdit oběma brzdama najednou. Zadek a celá motorka je oproti Blakbirdu o dost lehčí a kolo se snadno utrhne. Brzdy brzdí skvěle. Hlavně přední-zadní se snadno zablokuje. Ale až na to nacpu kufry a 50kg bagáže tak to bude v pohodě :-)

Doplňky na motorce - Žádné-je v továrním stavu a takovou jsem hledal. Nezasaženou snaživým garážovým tunerem. Co budu potřebovat časem doinstaluju. Hlavně vyhřívané rukojeti, postraní kufry a centrální stojan. Ten bude chybět...

Kupoval jsem jí na cestování a pojížďky po městě. Občasná polňačka. Tyhle nároky bezva splňuje. Na polňačku se s ní nebojím.Jen hlídat výfuky-jsou dost nízko,ale to je u silniční motorky v pohodě. 99% času pojede po silnici.
Motorka vyrobená 2008, do provozu květen 2009. Koupená v CZ. Se serviskou, doklady o prohlídkách a fakturách co se dělalo.Stav 13800km.Radši to sem napíšu kdybych jí nekdy prodával a chtěl zase litra.Prostě jasná historie

czbird
czbird napsal 06.11.13 v 22:52

Prima, at slouzi. Taky mame jednu v garazi

Vítr-ve-vlasech
Vítr-ve-vlasech napsal 18.09.13 v 13:09 10b.

Děkuji za koment a přeji krásné zážitky s motorkou

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 05.05.13 v 09:07 10b.

krásná Honda gratulejšn,dej víc fotek