Suzuki VS 800 Intruder (1994)

Vlastník štemínek
Vloženo 4.5.2013
Aktualizováno 20.5.2013

Jsem začátečník-důchodce. Fyzicky zdatný a tak mně tato kubatura i váha motocyklu vyhovuje

Motorka koupena od dovoz NL - dobré

První dojmy - Zatím se s motorkou seznamujeme, jsme teprve "v líbánkách". Nemám mnoho času a tak jsem dosud najel cca 800km. Věřím, že bude líp.

Motorku bych doporučil pro - Buď pro začátečníky, ale i pro aktivní důchodce.

Doplňky na motorce - Plexi, padací rám, brašna a kufr.

Chtěl jsem si v důchodu pořídit ještě nějakou motorku. Znám několik Motorkářů nad 60 let a jejich vztahy a postoje se mně zamlouvají. Proto jsem se za jejich pomoci i ve svém věku zařadil mezi "motodědky". Jezdíme s rozvahou, vyhledáváme klidné komunikace a vždy se rádi sejdeme. Mají obdobné motorky, které se dají snadno ovládat, jsou spolehlivé a proto jsem si i já tento typ opatřil. Dosud jsem neměl žádnou poruchu. Dodržuji zásady údržby a drobně si stroj vylepšuji. Se spotřebou cca 5l/100km jsem spokojen. Na vícedenní vyjížďky vzhledem k pracovnímu vytížení nejezdím, ale jsem vybaven brašnami i novým kufrem. Jezdím na motorce sám, bez "batůžku".

alespilot
alespilot napsal 04.07.13 v 21:21

Krásný Pekloststroj Skorosoused z Vrchlabí

Vycho
Vycho napsal 11.05.13 v 12:56 10b.

Nádhera Přeji vám pohodu v sedle a podařenou sezonu

Michal.72
Michal.72 napsal 11.05.13 v 10:22 10b.

Důchodce nedůchodce, krásná motorka rozumný motorkář. Dávám 10b a přeji ti hodně krásných dní s motorkou a plno km v pohodičce.

Pepino69
Pepino69 napsal 07.05.13 v 07:15 10b.

Šikoná mašinka a jen schvaluji zanícení(hold láska kvete v každém věku).Příjemné kylometry.

Boža
Boža napsal 05.05.13 v 20:18 10b.

Skvělý výběr bezva chopper tak vždy v pohodě za 10 b.