Suzuki GSX-R 750 (2010)

Vlastník Elfmen
Vloženo 3.5.2013
Aktualizováno 10.12.2016

Start nové sezóny

Vloženo: 20.05.2015, Uskutečněno: 20.05.2015, Stav tachometru: 18000 km, Zhlédnuto: 2x

Konečně pro mě u pro súzu začala nová sezóna. Kvůli zranění jsem musel čekat až na konec května. Příprava moto proběhla a příští týden jdu na okruh.

Moto je teď zcela okruhová. Výměnil jsem náfuky, držák přístrojovky, všechno od motoforza a drží to pěkně.

Na okruhu jsem minulý rok nalítal asi 4000 km, což mě překvapilo, že se to tak rychle naščítalo.výchazí to kolem 300km na den ježdění. Jenom na panonce pri open pit-line jsem se trošku rozvášnil a naraz výjel nádrž. Suza celou dobu fungovala perfektně, nikde nic nehaprovalo ani neodpadlo.

V zásadě řěším akorát benzín a gumy. Snažíl jsem se pohrát s podvozkem, ale nakonec to zůstalo na seriovem nastavení s lehce přitvrzenou pružinou kvůli mé váze.

Moto mě stále baví, motor je pro mě stále fenomenální, i když jsem vyzkoušel ledacos jiného. Ale o to mě stále více trápí brzdy, přímo to člověk nepozná, ale jak sedne na něco s Brembo, tak se nestačí divit, o kolik přesnější a silnější přední brzda může být.

• Okruhovka

Tak jsem moto přestavil na okruhovku, nakonec ani pád nebyl, takže jsem si origo kapoty a ostatní části schoval a někdy třeba půjdou zase zpět. Celé nám to zabralo asi 6hod. Kapoty od motoforza jsou pěkné, dobře proveden

Vloženo: 22.07.2014
    Uskutečněno: 22.07.2014