Suzuki SV 1000 (2007)

Vlastník n.twig
Vloženo 2.5.2013
Aktualizováno 26.11.2015

Hooodně dravá dvouválcová mrcha s koncovkama od Creptusu! :)

Yamaha FZ1 N: důvod neuveden
Suzuki SV 1000: důvod neuveden

První dojmy - Po zkušenostech s SV 650 jsem věděl do čeho jdu. Dvouvál fakt masakr, ale i přesto mě to velice překvapilo.. Ten zátah, hold těch necelejch 40 kW navíc je znát :) Akorát jsem byl zvyklej na pořádnej rachot, tady s origo laufama neni nic slyšet. Ale to se změní, až budou potřebný finance, tak hned nějaký pořídim. Už mám i vybráno, jen objednat :)

Motorku bych doporučil pro - těm, co se nebojej :))

Doplňky na motorce - laďáky Creptus,
široká řidítka s hrazdou,
zrcátka,
miniblinkry,
držák SPZ,
sundáno plexi a vyměněno za origo :)

ještě pořídim padáky :)

časem na řadu přijdou i ty estetický doplňky jako proužky na ráfky a podsvícení budíků, ale to až se
nebude jezdit :))

Motorku mám teprve krátce, takže žádný zkušenosti zatím nemám. Dlouho jsem se rozmýšlel mezi FZ1N a SV1000, ale po nalezení inzerátu s touhle kočkou jsem neváhal. Za 2 dny byla doma :) Rok 2007, najeto necelejch 15000 a předchozí majitelé se o ní fakt starali, takže nikde ani škrábanec, vše origo.

Pořídil jsem miniblinkry, který jsem vyměnil za ty velký originály Suzuki, sundal origo plast a nechal si místo něj vypálit držák SPZ, dal širší řidítka a zrcátka :)
už holka vypadá podle mých představ :) ještě pořídim laďáky a bude to ono :)

Za letošní sezonu jsem toho moc nenajezdil, protože nebylo moc volnýho času, ale když jsme vyjeli, tak to stálo za to.

Motorka je hodně pohodlná, sice to neni na nějaký dlouhý cestování, ale nějakej kilometr než vás začne bolet zadek najedete :)

Takže laďáky se mi už vyráběj, jsem fakt zvědavej, jaká to bude změna! ale po zkušenosti z 650 si troufám říct, že to bude asi velkej hukot...

LAĎÁKY JSOU NAMONTOVANÝ.! a ten rámus snad nejde ani popsat...! :) cesta pro ně v tý zimě se fakt vyplatila :) moc pěkná práce! Díky klukům z Creptusu! :)

Namontovány padáky od Rutanu.. sednou tam parádně! :))

n.twig
n.twig napsal 27.05.14 v 22:07

díky! máš pravdu, ten rachot je neskutečnej někdy přemejšlim o špuntech do uší

Hříbek
Hříbek napsal 04.03.14 v 10:51 10b.

pěkný kladivo na čarodejnice s těma laufama ot musí byt randál jako prase, ale vo tom to je A´T slouží a dělá jen radost

Freedomák
Freedomák napsal 20.02.14 v 16:13

Nemůžu si pomoct ale ta černá barva totálně vylepšila stereotypnost stříbrnýho rámu a prostě vypadá kvůli tý sladěnosti perfektně :)Jezdi opatrně snad nám to klapne a dohodnem se i mimo Jomax

shadow232
shadow232 napsal 11.02.14 v 09:09 10b.

suzuki.sv
suzuki.sv napsal 20.12.13 v 21:11 10b.

krásnej černej litr