Ducati Multistrada 1200 (2010)

Vlastník Blek
Vloženo 2.5.2013
Aktualizováno 25.6.2013

byla to láska na první pohled, která opadla hned po druhém pohledu na cenovku nastalo čekání na bazar..

První dojmy - tak zatím těch dojmů moc není, protože ještě nemám vyřízenu SPZ - úředníci na dopravním oddělení mají na všechno spoustu času a je jim jedno jak trpím.. proběhla jen krátká jízda bez SPZ na technickou a žpět, což mě málem stálo papíry, bo mě hned vylapili benga. naštěstí se to podařilo ukecat

No jak jsem už psal, zkušenosti zatím nejsou, co jsem stačil pochytit, tak zadní světlo je nějaké uvolněné (vnitřní část) a nejde to rozebrat a opravit. Takže do dělá při jízdě dost bordel. Zkusím dořešit s prodejcem. Podobně zadní blinky, lítají tam jak splašený klokan, ale to se mi povedlo trochu vylepšit těsnící gumou. Upřímě, tohle mne trochu u motorky co stojí takový ranec zarazilo. Uchytit blinky mezi dva plasty bez jakéhokoliv zajištění..
No uvidíme co bude následovat až se dostanu pořádně na cestu..
Dokoupil jsem padáky od SW motech, tak je předkládám k zhodnocení.
Jo a už mát taky kufr a hlavní stojan.. :)

brzda80
brzda80 napsal 27.11.13 v 18:19 10b.

Další Ducati v Kroměříži, paráda.

maryXR
maryXR napsal 25.10.13 v 23:59

Krásná v červený, ale ty padáky, to je hrozně vypadající lešení..ale asi funkční. Ať slouží krasavica!

martin.hsb
martin.hsb napsal 24.06.13 v 19:41

Ať ti dělá jen radost, taky jsem si Multinu pořídil a jsem z ní nadšenej... Hodně krásných společných kilometrů.

1605jirka
1605jirka napsal 31.05.13 v 05:42 10b.

Myšáku pěkná pěkná tož kolama furt dole

czunik
czunik napsal 22.05.13 v 11:00 10b.

je to mrdka..ale hzeká...grtaulce..konečně někdo s czuniku s skoroendurem