KTM Freeride 350 (2013)

Vlastník Opičák127
Vloženo 24.4.2013
Aktualizováno 24.4.2013

Agilní enduro na blbnutí. Po videích od KTM, kde na nich blbnou náký profíci sem si nebyl jistej, jestli nebude moc trialový, ale je to spíš ovladatelnější a lehčí enduro, voni by si asi takhle hopsali i na GS1200, holt když to někdo umí...

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra - v pohodě

První dojmy - Super motorka - ovladatelná, lehká, v terénu víc než dost silná. Ta malá nádrž mi trochu vadí, ale petka to případně vyřeší.

Motorku bych doporučil pro - Ideal pro všechny co chtěj do terénu, ale nechystaj se hned závodit. Ať už začínaj, nebo si chtěj odpočinout od svý těžký silniční mrchy.

Je to můj první bike a při tom, jaký umělce vídám každej den při řízení na silnicích sem se nechtěl pouštět do tý džungle nezkušenej. A navíc mě stejně láká víc terén, takže celkem jasná volba KTM enduro, no a freeride se mi prostě zalíbil jak svojí váhou tak menšími rozměry. Zatím všechno šlape jak má, už se pouštim do docela drsnejch enduro výjezdů a motorka se chová parádně, ve srovnání s ostrejma endurama víc promine, líp manévruje a taky nevyplaší tolik houbařů, protože je relativně tichá. Takže zatim spokojenost!

RostaZahel
RostaZahel napsal 31.08.16 v 12:13 10b.

tak ať slouží, hlavně bez velkých kolizí

Chili
Chili napsal 24.11.13 v 00:28 10b.

Dobrý