Yamaha XVZ 1300 Venture Royale (1986)

Vlastník Felho
Vloženo 19.4.2013
Aktualizováno 12.6.2015

Je to velka a pohodlna mašinka.

První dojmy - Zatial mam snou najazdene dost malo ale prve dojmy su dost pozitivne.Je pohodlna,velka a tažka ale na svoju vahu dost svižná.Jedina vec na čo si treba zvyknut že ma dost slabe brzdy na svoju vahu.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodna pre toho kdo sa už vyblaznil a chce iba pohodlne cestovat.

Švagor ju mal ja som ju vyskušal a už to bolo!Prve skušenosti jazda s nou je perfektna na dlhej ceste sa človek na nej citi ako v osobaku.Motor na to že motorka ma vahu cez 300 kg je svižny.Brzdy ma dost slabe na svoju vahu ale je to len otazka zvyku.Ovladatelnost je dobra ale je to horšie na preplneních mestskych cestach kde je malo miesta.Uložne priestory su obrovske.Spotreba je okolo 5-8 litrov podla majitela ktory ma taku istu uvidim.Nahradne diely sa daju zohnat ale naši predavači maju nekrestanske ceny takže zo zahraničia a aj tak to pride na polovičku tunajších cien.

Drobek64
Drobek64 napsal 05.06.13 v 12:07

Nádhera a jak píše TUŠÁK brzdové destičky to hodně zlepší

fery251
fery251 napsal 20.04.13 v 16:56 10b.

Nádhera, to je skutečný koráb silnic

jikov
jikov napsal 20.04.13 v 09:35 10b.

Krásná mašina,ať ti dělá jen radost.

Tušák-
Tušák- napsal 20.04.13 v 03:05 10b.

Máš ji pěknou Na brzdy kup desky se sport směsí HH jako já, je to hodně znát (mám 1200). Sežeň si taky luxus výbavu, origo radio + air komuter pro ovládání perování, atd. nemá chybu,

Boža
Boža napsal 19.04.13 v 17:30 10b.

Krásný a pohodový veteránek za 10 bodů