Suzuki GSR 750 (2011)

Vlastník Adrian510
Vloženo 18.4.2013
Aktualizováno 15.5.2013

Nežna Snehulienka :) :) :) :) :) :) :)

První dojmy - Prvý dojem velmi dobry motorka mi sadla. Hned mi padla do oči ,a vedel som že si budeme rozumieť :D Páči sa mi :)

Motorku bych doporučil pro - Široká verejnosť

Doplňky na motorce - Vyfuk leovince,padaky,spodni krit motora,k&n filter

Motor-pekne ťahá a max spokojnosť,spotreba kludny jazda 5-5.5l mne to žere okolo 6.5l občas ho pošlem do otáčok :) podvozok-pohodičke skoro sama padá do zákrut.. Brzdy-nič moc slabota.. Cestovanie- je celkom pohodlne akurát to pri vyššej rýchlosti fuka :) najdlhšie trasa bola 250km a celkom sa to dalo vydržať. Zadné sedadlo hmm len pre chude baby :) :) vela miesta tam neni.. Ale da sa tam odviesť aj mini kulturistou ale neni to žiadna sláva,potom sa už tlačime.. :D tak že len baby :D :D
Dal som novy vyfuk a je to pecka huči to bubloce to,ten v sérii nič moc.. :)
Ďalšie úpravy- držiak špz urezany a trosku prispôsobeni :)
Bočné plasty lakovane do bielej perlete. Predný plast pod svetlom v čiernej farbe
A kryt motora vo farbe...
Gumy continental sport attack 2 zatial som spokojný,som zvedavy ako to bude v lete ked bude 30stupnou :) :) pre lepšie dýchanie moto dostalo k&n filter..
Mám najazdene cca9300km a všetko pohode,maximálna spokojnosť..

LIBIK
LIBIK napsal 07.10.16 v 14:32 10b.

Mame stejný výfuk, pred tydnem jsem koupil taky GSR. Super zvuk, taky ti to tak pekne strili jak to zavres

Karee
Karee napsal 23.06.15 v 12:57 10b.

Devil007
Devil007 napsal 21.04.13 v 14:28 10b.

Moc pěkná...

Figi25
Figi25 napsal 18.04.13 v 14:39 10b.

Krásná mašina přejí další pohodové kilometry

-Jandys-
-Jandys- napsal 18.04.13 v 13:08 10b.

Zkoušel jsem ji jako novinku 2012-předváděčku a moc se mi zamlouvala a líbila,motorově i jezdecky za mě super mašina na blbnutí