renocar_unor

Suzuki VS 1400 Intruder (1995)

Vlastník BUSHMANN
Vloženo 17.4.2013
Aktualizováno 27.4.2013

Můj Mustang z let šedesátých by nestačil zírat na co jsem po třiceti letech motoabstinence přesedlal. Můj současný mustang má o 1300 ccm více, proto mám k němu větší respekt.

Yamaha XV 1100 Virago: Kamarád mi doporučil VS 1400

První dojmy - Upoutal mě zátah motorky, síla která bublá pod sedlem je vyzývavá, ale pro mě zároveň varovná. Rozbil jsem si kolena už na Pionýru. Hmotnost motocyklu je znát při brzdění, moje hmotnost také přesahuje 100 kg a tak je nutno při jízdě koukat hodně dopředu a brzdit včas.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl je pro pohodovou jízdu, při kochání se krajinou.

Doplňky na motorce - Vyměnil jsem výfuky za nové, přidělal opěrku spolujezdce, ozdobný kryt spínací skříňky.

Jezdil jsem léta s kamionem po Evropě a byl od neděle do soboty v práci. Potkával jsem houfy čopráků a přemýšlel, že si také jednou pořídím pohodové moto, kde se sedí s nohama dopředu, jako v křesle u televize.
Ovšem u televize to nedrncá, nefouká a hlavně neprší za krk. Přesto se těším na každou další projížďku a setkání s lidmi stejně "postiženými".
Koupil jsem Vetřelce z Litoměřic v barvách své plechovky, tj. modrozelená metla, se širokými řidítky a čtyřkvaltem USA provedení. Musel jsem opravit brzdové světlo, přimontovat nabíjecí zásuvku na AKU, předělat blikače a hlavně sehnat a namontovat opěrku s nosičem pro můj baťůžek.
Doplňky: Brašna, rolka, chlasták, rámeček SPZ.
Teď budu už jen lejt benzín a jezdit.

čert129
čert129 napsal 25.12.13 v 09:32

ať Ti dělá jenom radost hodně šťastných km. 10b.

huskymen
huskymen napsal 30.10.13 v 11:11 10b.

Tento stroj také vlastním a nemůžu si 1400 vynachválit.
tak si to užívej

Budla
Budla napsal 11.05.13 v 08:28 10b.

Pěkný kousek,správná volba.Zdravím a dávám 10b.

Irena.iris
Irena.iris napsal 02.05.13 v 21:38 10b.

Krasavice

harly27
harly27 napsal 24.04.13 v 21:04 10b.