renocar_unor

Aprilia RX 125 (1994)

Vlastník Filippo16
Vloženo 15.4.2013
Aktualizováno 21.6.2013

Je to super stroj pro začínající jezdce, dokáže si poradit s jakýmkoliv terénem. Super motorka pro každého

První dojmy - Zatím se s ní seznamuji ale jede opravdu suprově v jakémkoliv terénu a má krásný výkon na 125ccm. Byla to jasná volba a vůbec nelituji! Sice je náročnější na údržbu, nejvíce problémů zatím napáchala výfuková přívěra ale vždy mi to oplatí super svezením a jízdními vlastnostmi!c

Tuto motorku jsem si vybral jednoznačně kvůli výkonu a nízké pořizovací ceně. Krom toho jsem jí sehnal kousek od domu a ihned jak jsem se na ní svezl byla volba jasná. Ihned jsme podepsali kupní smlouvu a už jsem si jí vezl domů. Bohužel když jsem jí kupoval tak byla ještě zima a nevšiml jsem si že nefunguje výfuková přívěra a že je zlomená startovací páka ale vše se vyřešilo a už zase lítá

Lubos92
Lubos92 napsal 30.12.13 v 18:19

Pěkná .

Cimra
Cimra napsal 10.10.13 v 19:43 10b.

krásný:)

Raabič
Raabič napsal 26.09.13 v 17:22 8b.

Filippo16
Filippo16 napsal 20.04.13 v 16:11

Jo je to dělo, jede nehoránzně je to spíš takovej CROSS na papírech Já jsem spokojenej, předtim jsem měl jen téměř nepojízdného fichtla a mezitím jsem jezdil jen u šváry na Kawasaki KLR 600 ale tahle motorka má výhodu že je lehká a můžu si s ní dovolit cokoliv. za mě má jednoznačně za 1 ikdyž na konci léta bude na prodej ale myslím si že i budoucí majitel bude spokojen.

Barty29
Barty29 napsal 16.04.13 v 21:01 9b.

Taky to byla před pár lety moje první "velká" motorka po jawinkách. Měl jsem stejnej ročník, bez papíru, otevřenej co to de. Ať slouží