Kawasaki EN 450 (1985)

Vlastník dědazdenda
Vloženo 14.4.2013
Aktualizováno 26.4.2013

Lehký, svižný půllitr od Kawasaki s nádechem silnice. Spolehlivý vodou chlazený motor s šestikvaltovou převodovkou.

První dojmy - Protože je to více cruizer než čopr, padá velice ochotně do zatáček. Problematické jsou brzdy, kdy přední kotouč nemá dostatečné možnosti na zvládnutí v tomto případě 37kW.

Motorku bych doporučil pro - Motka je vhodná především pro začínající motorkáře nebo pro ženy.

Protože jsem po více než 40 letech znovu začínal na dvou kolech, tak jsem chtěl ověřit své schopnosti nejprve na něčem lehkém. Úplný začátek byl na jihokorejské stopětadvacítce a po ní jsem volil tuto kawu. Jízda je pohodová, motka lehce ovladatená, motor je dostatečně pružný, problém jsou slabé brzdy (vpředu jeden kotouč, vzadu buben). Pro spolujezdce moc pohodlí neskýtá, ale jezdil jsem sám. Spotřeba se drží do 5 litrů. Za dobu co jsem ji vlastnil tak se nevyskytla žádná závada a na motorce byl prováděn pouze běžný servis. Pokud se týká pohodlí a vzdáleností cestování je stavěná spíše na kratší trasy.

Eyky
Eyky napsal 26.04.13 v 22:29 10b.

Ať „čopříci“ nejsou zrovna moje krevní skupina, todle to vypadá fakt skvěle.
Skoro pětikilo..? Pokud není poruchový.. Klidně bych s nim valil Europu
Po 40_ti letech pěkný postup..
Stejně by mne zajímalo co bude na řadě_? Nebo už je..
Držím a ať se daří.

mrnuss
mrnuss napsal 21.04.13 v 10:10 10b.

pekna pekna

Vycho
Vycho napsal 16.04.13 v 18:14 10b.

Nádherná

Boža
Boža napsal 15.04.13 v 21:09 10b.

Fakt pěkné moto a slušelo ti to s ní tak vždy v pohodě dávám 10 bodů

fery251
fery251 napsal 15.04.13 v 17:56 10b.

Moc pěkná Kawa,