Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník MilanZA
Vloženo 12.4.2013
Aktualizováno 5.3.2014

Zatial velmi neviem... Doviezol som ju ked bolo vonku 3 stupne. Ale uz je doma!

Honda VFR 800: Neviem, mozno to bola chyba. Chcel som ale nieco ine, nakolko VFR 750 F RC36II, uz mam.
Ducati 1000SS: Majitel sa rozhodol, ze ju nepreda a necha si ju. Vahal som len koli jej predajnej cene, ktora bola velmi nizka a tak som sa bal, ci to nebude macka vo vreci. Nakoniec sa to vyriesilo samo.

První dojmy - Zatial tazko povedat. Ako som spominal bola zima. Navyse ked som s nou isiel cez horsky prechod Sturec, pri BB, pri krajnici boli este metrove mantinely snehu.

Doplňky na motorce - Zatial nic. Len akosi je podsedadlovka zlta, no mala by byt biela

Oproti VFR 750 lepsi podvozok, vykon a samozrejme vaha. Prekvapil ma posed. na tento druh stroja je dost pohodlna, vobec ma po 130 km neboleli ruky. ( nechapem teda, ako je mozne, ze na VFR 750, ktora je cestovna, ma ruky bolia...).

Mal som na ruke Ducati 1000SS, majitel ale v poslednej chvili cuvol a nepredal ju. Cas ukaze, ci to bolo spravne. Oproti honde 929rr, bola ducati omnoho lepsie ovladatelna, co bolo poznat aj napriek tomu, ze som na nej urobil len par km. Priebeh a vykon motora je vsak iny, kde ma jasne navrch honda, aj ked sa mozno niekomu paci zatah dvojvalca od spodku. Honda je taka celkom kludna do 7000 ot/min. Potom to uz ide celkom slusne. To sa mi na nej paci, ze ma akoby dva rezimy. Cestovny a sportovy.