Ducati Monster S4 (2001)

Vlastník Nexxxt
Vloženo 11.4.2013
Aktualizováno 16.8.2016

Po Monstru 600 to byla jasná volba! Je o poznání težžší a proti šestce trošku těžkopádnější. Ale výkonem úplně jinde. A už se mi nesmějou že mám baby Monstra

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Sedláček - RedBikes (Věžnice - Nebudu radši komentovat. Čekal jsem 2 měsíce jak tatar. Po převzetí jsem radši vyměnil komplet kapaliny a motorka ráno hůř startovala, takže jsem dal svíce které tam patří a novou baterku a problém vyřešen.

Ducati 900 SS: Monster- má koule
Ducati 748: Do města fakt ne
Aprilia Tuono 1000R: Zas tak hotovej jsem z ní nebyl
Yamaha YZF-R6: Chvilkové pomatení asi. Je to fakt strašný svezení

První dojmy - Akcelerace neskutečná. Ještě jí musím pořídit karbonový nasírače sousedů a bude to komplet. Ideální stroj na to si po práci vyčistit řepu! blalalalallalalalallalalallala lablalalalalalla

Doplňky na motorce - Objednané výfuky GP carbon Danmoto. Po sezoně renovace karbon dílů. Přelakovat a vyleštit.

Zatím je na servise s volnoběžkou, takže až bude víc zkušeností tak napíšu. Po najetí cca 3 tis. mi začala totálně klouzat spojka, takže jsem pořídil spojku od Barnetu za 4700,- a zas lítám. Jinak zatím žádný problém( ale musim zaklepat) Horší ale je, že už zase koukám po silnější ale tuhle nevim jestli střelit když už jí znám a narval jsem do ní celkem ranec...blbllblblblblblalblablablalabalblaablblabllablbalablablalblllalblallblalbaalbalbalbalbalablbalablbalalbalb 1.6.2013. Motorka koněčně vymazlena a všechno šlape jak má. Tak jsem začal s renovací karbon dílů a je to pecka!

Ještě vrchní lak a nádhera Ještě zbývá přední blatník a kachní zobák na zadku a bude to krasavec!

Nexxxt
Nexxxt napsal 16.08.16 v 12:10

Nene, broušení pod vodou, pryskyřice a vrchní lak.

danny3716
danny3716 napsal 04.06.16 v 23:12 10b.

moc pěkný , jak jsi renovoval karbonový díly , jen bezbarvý lak ?

pšenda.
pšenda. napsal 20.06.13 v 21:22

pěkná!!!

Kakina
Kakina napsal 20.05.13 v 13:05 8b.

Kdyby Ducati začla dělat Monstera ve čtvrtlitru, tak fandim jemu . Nj Honda byla rychlejší ale i tak přeju hodně šťastných kilometrů

Honzamanta
Honzamanta napsal 19.05.13 v 08:14 10b.