Yamaha FZS 1000 Fazer (2003)

Vlastník ptaak
Vloženo 10.4.2013
Aktualizováno 17.7.2013

Hornet už tak nějak omrzel, chtělo to změnu...byl jsem se jen podívat na Fazera a bylo vyřešeno co dál - vezl se domů.

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv

První dojmy - Nemám na to zatím papíry, jel jsem kousek. Ale padl do ruky, výkon je příjemný, nezáludný, celkově první dojmy skvělé.

Motorku bych doporučil pro - Zkušenější řidiče

Tak jsem něco málo najel, cca 1500km. Fazer mi padl do ruky, ač mi nejdřív neseděly úzký řidítka (byl jsem zvyklý na široký). Nejvíc mi vadil zvuk, byl jsem přehlížen, nebyl jsem slyšet a ani sám sebe jsem neslyšel. Takže první na řadu přišel laďák Mivv
Jinak se mi Fazer líbí, takový příjemně silný, ale nezáludný až mi přijde, že to snad nemá ani těch skoro 150 kobyl, až při pohledu na tachometr Není potřeba to tolik točit, jede to proti šestce krásně odspodu.
Přeci jen je to na malý japonce, takže když sedím narovnanej, jde mi vítr přímo na helmu. Uvidím zda to nechám, nebo vyšší plexi...
Při jedné z prvních jízd jsem hned s přítelkyní škrtl stojanem na přejezdu (mám jen v kombinéze 110kg), tak jsme dali tlumení natvrdo a uvidíme jak dál, zda to bude stačit. Zatím se to jeví v pohodě.
Co říct, je to takovej cesťák, kterej když chce tak umí ukázat, že motor je z R1

motobiky
motobiky napsal 02.03.14 v 22:13 10b.

Mipule
Mipule napsal 07.10.13 v 22:42 10b.

Je krásnej! Nejlepší volba..

Mikacek---Špirda
Mikacek---Špirda napsal 07.10.13 v 13:57 10b.

Vítr-ve-vlasech
Vítr-ve-vlasech napsal 02.08.13 v 21:49

Hezké fotky s ním máš.. tak doufám, že poslouchá

Halbu
Halbu napsal 07.07.13 v 23:08