Triumph Tiger 1200 (2012)

Vlastník elviss
Vloženo 7.4.2013
Aktualizováno 27.1.2019

Po dlouhém rozhodování a sledování jsem si snad vybral to nejlepší za přijatelnou cenu. Zkrátka po první jízdě mi sedla do ruky jako bych ji měl už déle. Servis u chalupy a ne jak u BMW i jeho interval je paráda.

Motorka koupena od Angel Racing. Olomouc - Super mohu doporučit

BMW R 1200 GS: Nelíbil se mi motor ( výkon i jeho chod ). Otřesný plyn, vibrace palubovky a má to kde kdo.
KTM 990 Adventure R: Neumožnili mi se na ni svézt a za ty peníze bez projetí ani za mák.

První dojmy - Po první delší jízdě trochu bolel zadek, ale jen chvílku. Výborná reakce plynu. Ten tříhrnek je fakt boží , špička na světě v tříválcích zkrátka jedna báseň fakt super ( jak jde od spodu a hlavně furt, bez vybrací ) . Brzdy paráda. ještě ke všemu se mi moc líbí. Jen jeho váha není do terénu, ale jinak Anglán s elegancí sobě vlastní.

Motorku bych doporučil pro - Všem, kteří chtějí něco jiného než vrtule.

Doplňky na motorce - Větší plexi, hliníkový plech pod motor, přídavná světla, padák, kryt světla, vyhřívané hefty, Topcase od Givi s nerez podložkou

Před ní jsem vlastnil dvakrát Suzuki Vstrom 1000 Dl. Byly super, ale už jsem chtěl změnu. Po dlouhém rozhodování a sledování jsem si vybral to snad to nejlepší za přijatelnou cenu. Zkrátka po první jízdě mi sedla do ruky jako bych ji měl už déle.
Najeto 6000 km měl jsem ji od července trochu Alp.
Nemám zatím žádné výhrady. Jízda pohodová, zbytečně na mě nefouká. V zatáčkách je výborně ovladatelná i přes své vysoké těžiště až jsem z toho překvapen.
Super plyn a sranda je i ten tempomat. Kardan je super ani o něm nevím.
Jezdím sám bez spolujezdce takže jízdu ve dvou nemohu posoudit.
Mašina je bez poruch a doufám, že dlouho bude.
Je to stroj určený opravdu na cestování ( rozhodně ne do terénu, když tak jen lehký ) a pro lidi, kteří chtějí něco jiného než má většina.
Štve mě jen, že už byla zima a letos furt je.

Zajda.Brno
Zajda.Brno napsal 07.06.14 v 18:38 10b.

Pěkná recenze i stroj. Za 10 B
Zároveň bych tě rád pozval na nově vznikající Club Triumph Explorer - http://tiger-explorer.forumczech.com/

westik
westik napsal 06.05.13 v 10:55 10b.

Super motka,mám také.

skywalker.L
skywalker.L napsal 14.04.13 v 22:30 10b.

Krásnej stroj. A ten úchvatnej letmák! Za mě 10b

BRUTUSSS
BRUTUSSS napsal 10.04.13 v 17:11 10b.

Pekny stroj..at slouzi

chuan
chuan napsal 08.04.13 v 20:14 10b.

Krásná mašina, kardan je taky boží s tímhle cestovat je prostě radost