renocar_unor

Jawa 350/638 (1991)

Vlastník kyska
Vloženo 6.4.2013
Aktualizováno 6.7.2020

krásná motorka za rozumnou cenu. Vyhovuje ve všech směrech

První dojmy - krásná motorka :-) za rozumnou cenu. Vyhovuje ve všech směrech, jak na silnicích v zatáčkách tak i na polních cestách :-) má i pěknou barvičku. Je modrá metalíza a má přídavný nosič s kufrem který v ní vyvolává cestovního ducha . jsem s ní velice spokojen

Doplňky na motorce - nový lak (červená)

Tuhle motorku jsem si vybral díky kamarádovy který mě jí nabýdnul za rozumnou cenu. A tak jsem jí koupil. Ze začátku se trošku musela naladit skrz předstíh, ale po seřízení, které nebylo jednoduchě se překvapivě rozjela. od té doby jsem jí nemusel nijak seřizovat a přitom tam mám kladívkový zapalování. Jen jednou mě zklamala a to bylo když jsem ji chtěl nastartovat a nešlo to. Hledal jsem závadu snad tři hodinky. měl jsem jí celou rozebranou a nakonec byla chyba na dobyjeni u kterého se uvolnil drátek a dostal se do zkratu ale po opravě jezdí jako drak. Chytá v letním obdobý na druhé našlápnutí a v zimě napotřetí což je velice příznivé na tak starou motorečku. podvozek je také velice dobrý a to vede k vinikajícím jízdním vlastnostem. do budoucna bych si přal předělat přední bubnovou brzdu na kotoučovou. Důvodem jsou řidiči automobilů kteří nedávají přednost a už několikrát se stalo že jsem brzdil i očima. ta bubnová se moc nepovedla má malou účinnost na tak velkou motorku.