Honda CBR 600F (1995)

Vlastník Reclo
Vloženo 5.4.2013
Aktualizováno 5.4.2013

K Vážce nemám ani jedno špatné slovo. První pořádný stroj,takže ani nemám s čím moc srovnávat. přál jsem sice RRo ale první stroj a na začatečníka strašně hodná .

Yamaha YZF 600R Thundercat: Se vší uctou k ostatním mašinám mě to táhlo víc k Honde
Honda CBR 600RR: asi o peníze ,tady už jsem nebyl tak vybíravýtakže co se zrovna vlezlo do rozpočtu tak jsem bral.

První dojmy - Zamiloval jsem se hned ! Prví kruháč byl velice roztřepaný,při výjezdu z něho šla pravá ruka na polohu č.2 (plyn na doraz ) ,a při prvnich 190km/h jsem si uvědomil že je moje. Stačilo naložit a odvézt. Kupoval jsem jí od nejakeho frajera z Bolatic ,který přecházel na cross.

Motorku bych doporučil pro - Zažátečníci a ženy jednoznačně.

Doplňky na motorce - Moc jsem ji zatím "netunil" nebo jinak nevylepšoval . Jenom jsem si udělal zadní nosič a dobředu dal nějaké podsvícení. Nejde všechno najednou ale chce to čas :)

Vybral jsem si ho protože jsem jako první stroj jsem chtěl supersport,aby mel aspoň 60 kw a aby byl cenove dostupný. Jelikož to bylo po škole,kdy jsem šel hned kvůli mašině do páce,takže jsem se hodně musel ohlížet i na cenu. Po odjetí pár kilometrů jsem měl pocit že sedím na simsonu. Na váhu jsem si zvyk rychle ,je fakt lehka a ja taky nejsem zrovna prcek.Takže jsem podle toho začal tahat i za plyn ,bez zkušeností a respektu mi máša ukázala že taky ještě umí kopnout (naštěstí jen lehce odřený právý bok ,jak můj tak stroje). To už jsem se sklidnil a začal si spíš užívat zatáčky. tam mi sedla,nemám skoro nic odježděné ale i tak se mi začalo zdát že na zrychleni by to mohlo být lepší (možná nejakou litru ).Zato v zatáčkách si nestěžuju ani když jedu s nějakým "baťohem". Samozřejme na dobých gumách je paradní svezení,brzdy s ocelovými hadicemi mě taky pokaždé zastavili kdy měli. Co se týče ovladatelnosti,tak si nestěžuji na nic. Motorka má asi 200 kg a já skoro 100 takže prome opravdu lehká a dobře ovladatelná. Strašně moc člověku odpustí a je přinejmensím vhodná pro začátečníky

Mlsoun13
Mlsoun13 napsal 11.04.13 v 23:46 10b.

Trinnlee
Trinnlee napsal 06.04.13 v 18:33 10b.

pekný barvy a gratulace k motorce ktera ma svoje kvality i po tech letech...pekna 10b

Luke-78
Luke-78 napsal 06.04.13 v 10:03 10b.

Tak tuhle mášu i pilota velice doře znám , krásná mašinka a lítá jako divá , přeju nekonečně mnoho Km bez nehod a kolama dolů, jo a samo že za 10b

honzina600RR
honzina600RR napsal 05.04.13 v 20:35 10b.

mel jsem ji jako prvni velkou motorku (mam ji do dnes v garazi ) a nikdy na ni nedam dopustit skvely stroj

XDRBB100
XDRBB100 napsal 05.04.13 v 20:20 10b.

Ta barevná kombinace nemá chybu..