Aprilia RSV 1000 R (2002)

Vlastník agostini79
Vloženo 4.4.2013
Aktualizováno 16.7.2018

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• Ecce Homo

tak jsme po delší době absolvovali výlet na daleký východ a při cestě jsme projeli Ecce Homo. Konečně jsem Milunu dostal až na stupačky a musím pochválit cestovní gumy Pirelli Angel ST které perfektně držely stopu bez ná

Vloženo: 20.08.2018
    Uskutečněno: 20.08.2018
  • vyjížďka 14.7

v sobotu jsme se byli projet na Slapy, Ameriku a den jsme zakonnčili focením na Horoměřicích.

Vloženo: 16.07.2018
    Uskutečněno: 16.07.2018
  • Aprilia MOTO Live Tour 2015

tak jsme se s přítelkyní rozhodli že si vyzkoušíme v rámci tour nové modely Aprilie. Pro mně byl jasnou volbou nový model Tuono a přítelkyně zkusila Aprilii Shiver 750. Obě motorky byly super ovladatelné, skvělý zátah mo

Typ: Reportáž
    Vloženo: 22.06.2015
    Uskutečněno: 22.06.2015
  • Horoměřická, Praha

byly jsme s přítelkyní provětrat motorky a udělat nějaké fotky nového laku na obou motorkách. Sice ještě nebylo úplně nejtepleji ale celkem se dalo jet. Přítelkyně se už pomalu zlepšuje a v zatáčkách se mně celkem drží.

Vloženo: 20.04.2015
    Uskutečněno: 20.04.2015
  • lakování II

tak obě motorky jsou nalakovány a smontovány. Výsledek je nakonec celkem koukatelný na to že to bylo lakováno v amaterských podmínkách :-) Hlavně ta zelená se fakt povedla. tímto bych zatím ukončil i přestavbu na Tuono k

Vloženo: 16.04.2015
    Uskutečněno: 16.04.2015
  • lakování

tak přestavba se pomalu chýlí ke konci. Konečně jsem dolakoval obě motorky a už zbývá jenom finální montáž. Proti původnímu plná je nakonec Miluna jen v kombinaci černá+bílá a lakování na amatéra dopadlo uspokojivě.

Vloženo: 25.03.2015
    Uskutečněno: 25.03.2015
  • pokračovní přestavby Tuono

tak už začíná motorky vypadat podle mých představ, jenom poslední skluz mi zkazil doladění levé kapotáže kde se bude muset přes zimu znovu stříknout a pak teprve přijde doladění. Když budou peníze navíc tak ještě pořídím

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.07.2014
    Uskutečněno: 04.07.2014
  • Havárie 6.6.2014

Tak jsme po cestě na víkend na moravu skončili 20 km od domova. V Praze na Klárově bohužel přítelkyni na její Ninje sejmul dement s dodávkou, který ji nedal přednost. Naštěstí se to obešlo bez vážnějších zranění ale bohu

Typ: Havárie
    Vloženo: 10.06.2014
    Uskutečněno: 06.06.2014
  • přestavba Tuono - pokračování

tak přestavba na Tuono se pomalu blíží ke konci. Zatím je namontována většina kapot a nový "homologovaný" výfuk s tlumícími vložkami, který je uhlazenější než předtím ale jestli je tišší to nevím. Chybí jenom části kapot

Vloženo: 24.03.2014
    Uskutečněno: 24.03.2014
  • přestavba na Tuono

tak konečně jsem trochu pokročil s přestavbou na Tuono. Vzhledem k tomu že každý plast byl jiný tak jsem všechny sundal a odnesl na lak. Zatím je tedy Miluna odstrojená ale za 2 týdny už bude v laku. Ještě vyměnit olej,

Vloženo: 05.03.2014
    Uskutečněno: 05.03.2014
  • nový výfuk

konečně jsem se dostal k výměně výfuku. Je to samo domo. Zatím je nasazený provizorně a chybí dodělat úchyty a krytku a potom bude zkušební start. Sousedi nás asi nebudou mít rádi :-DD

Vloženo: 20.05.2013
    Uskutečněno: 20.05.2013