Yamaha DT 125 LC (1987)

Vlastník Kraky470
Vloženo 2.4.2013
Aktualizováno 23.4.2014

Yamaha DT 125 LC to je stroj pro všestranné využití, dle mě povedené malé endurko, není co dodat :)

První dojmy - Motorka je poslušná , je to živý dvoutakt, posez je solidní i když lidé menší postavy by mohli mít problém..jinak Co se prvních dojmů týče tak zatím jsem spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná pro všechny věkové kategorie. Optimální jak na dojíždění do práce nebo školy, tak i na zábavu a cestování.

Doplňky na motorce - Blastry,Gripy,Chránič hrazdy,Kufr,Zrcátka,Drobné polepy (př. blatník, kyvka)

Proč jsem si vybral zrovna DT ?

- Tak hlavně protože mám řidičák skupiny A1 a DéTéčko mi bylo nabídnuto. Sednul jsem si k PC a mrknul na parametry motorky a nějaká videjka - motorka se mi zalíbila a hned po prvním svezení ještě před koupí motorky bylo "vyhráno".

- Další věc, která u mě rozhodla byl můj vztah ke dvoutaktním motorům - říkal jsem si že když už 125ccm tak se spíše přikloním k dvoutaktu a to DT samozřejmě je.

Kde se motorka cítí nejlépe ?

- Asi jako kažému enduru tak i DéTéčku se líbí jak na silnici tak v lehčím terénu, výhodou je šestistupňová převodovka, která je suprově poskládaná, na silnici za 5 za 6 a jede se. Maximálku to pak na šestku dá 140 plus mínus ale to je pro motor záhul takže optimální je jet to kilo a lehce přes.

Je to prostě PILA :D

Moje DT 125 LC

464646
464646 napsal 13.04.14 v 18:00

Určitě jsi neudělal ve výběru motky chybu.Je všestranná a to je ok .Přeji hodně pohodových km.Tak at se kola kroutí dál.10b.

Kraky470
Kraky470 napsal 27.02.14 v 15:22

Děkuju, ano to zábava s ní je furt. Co se polepů týče, chci je tam dát ale sháním originální z 87 roku ale nějak se nedaří tady v ČR sehnat a ze zahraničí se mi nechce je kupovat Takže tam pořídim nějaký univerzální a bude jinak teď už má novej vejfuk tekže je krásně čistej jak zvenku tak i zevnitř :) Děkuju a přeju taky moc motoúspěchů a zdraví

Mirda.1
Mirda.1 napsal 19.02.14 v 11:58

Pěkná motorka, také jsem měl podobnou a bylo s ní spousta zábavy. Máš ji pěkně nablejskanou, už to chce jenom sehnat polepy na nádrž a na plasty . Přeji hodně ve zdraví a bez nehod ujetých km.