Honda GL1000 GoldWing (1978)

Vlastník Weller
Vloženo 31.3.2013
Aktualizováno 31.3.2013

Motorka s duší pro velký kluky, není to žádný drobek..

První dojmy - Po Goldasu jsem už několikrát pokukoval ale vždy se mi zdál jako těžkotonážní parník, přeci jen mám raději ,jak u nás říkáme (štikyny), tato kráska se vyskytla na prodej a tak jsem se rozhoupal a stojí doma.

Motorku bych doporučil pro - Pro velký kluky

Doplňky na motorce - Sedačka giuliary

Tento stroječek plný koleček přišel na svět v roce 1978 jako model De Luxe, moc toho zatím neviděl, protože na tachometru je pouhých 25 000km! Škoda jen, že pán neprodal tuto motorku o rok nebo dva dříve, stála totiž pod přístřeškem kde na ní sice nepršelo ale trochu zaoxidovaly hliníkové leštěné části motoru. Jinak je stav velice hezký, vše origo ,tak jak to má být a to mě na tom bere ze všeho nejvíc. Motor naskočil téměř okamžitě, akorát nejde v přechodech, tak budou muset ven karburátory ( ekologické přísady určitě udělali své). jakmile bude mít tuto náročnou operaci za sebou, napíši první dojmy z jízdy.

tombaj
tombaj napsal 23.08.14 v 23:39

Nadhera!!!

jirickoo
jirickoo napsal 07.07.14 v 22:04

Ahoj. Pohrávám si s myšlenkou, že koupím Honda Gold Wing GF 1000 (resp. 1100), jejíž koupě se mi vyskytla za slušnou cenu (na tip moto). V porovnání s ostatními v této modelové řadě je cena dokonce velmi příznivá. Předtím, než se vydám se na ni podívat, docela by mne zajímal Tvůj názor, na co si dát pozor, výhody, nevýhody. Co na ní odchází a zda-li se koupě Gold Wingu vůbec vyplatí. Nejde mi o každodenní ježděni, ale spíše pro zábavu a pohodu. Sám jezdím pomalu a velmi opatrně. Majitel mi po mém dotazu, proč je tak levná, zda tam není nějaký háček, odpověděl, že tam žádný zádrhel není. P.s.: Vzhledem k tomu, že mám rád starší věci, alternativně uvažuji i o Hondě 500 Four...která i na zdejším bazaru je na prodej... díky moc, jirikoo (jirikoo@yahoo.com)

Lubos92
Lubos92 napsal 09.01.14 v 20:16

Moc pěkná motorka .

johnyboy
johnyboy napsal 22.09.13 v 12:59 10b.

10bodu za klasiku

Fonďák
Fonďák napsal 03.06.13 v 22:11 10b.