KTM 625 SXC (2004)

Vlastník Majkl-KTM
Vloženo 20.3.2006
Aktualizováno 8.2.2007

Pro mě není lepší motorky než této. Koupil jsem ji v srpnu 2005 po Yamaze XT. V roce 2006 namontovaný komplet laďák + svody Akrapovič, větší hlavní tryska, což přidalo hodně na krouťáku hlavně v nižších otáčkách.

Zkušenosti: V listopadu 2005 prasklý zadní náboj, koupil jsem pak silnější. Laděná soustava Akrapovič (dost hlučná) výrazně změnila celkový průběh výkonu a samozřejmě krouťáku.

Cesty: Na cestování nic moc - vibrace mě stvou.

Další info: Namontované zadní stupačky, širší řidítka a výš uložené. Vymontovaný startér a vyvažovací hřídel, prostě ji chci maximálně odlehčit Teď to jede tak jak má.

sancez99
sancez99 napsal 30.09.08 v 21:50

Nazdar Maikle
Jo jinak skoda ze tady neni k tomu jeste zvuk protoze ten akrapovic co tam ma,opravdu vydava brutalni zvuk...az se trepou tabulky v oknech Ma supr spodek a dobre se na ni jezdi na zadnim Mel sem moznost otestovat

totr
totr napsal 13.02.07 v 20:48

Ahoj Michale, Tak ta tvoje koza je už i tady?<br />
ale máš tam pěknou fotku a dokonce se ani netřepe. ...aha, vypnul jsi motor na to focení..

20330
20330 napsal 24.08.06 v 08:03

Zdarec Michale, tak co, pořád čekám na tu R1, s tímto se fakt dá jezdit akorát zahradama v sobotu dopoledne do obchodu na chleba a deset rohlíků...

smazany23843
smazany23843 napsal 25.07.06 v 18:12

Michale, co dodat. snad jen KTM

napsal 23.03.06 v 00:20

Zdar! Motorka maximální, co víc si přát jen s tím kufrem nevím.... snad to nechceš zneužívat na cestování