BMW R 1150 R (2002)

Vlastník Skipper13
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 18.9.2016

Myslím, že jsem do týhle motorky potřeboval dozrát...

Triumph Sprint ST 1050: Jízda s BMW mi přesvědčila

První dojmy - Pvní jízda na ní byla v dešti 1. února na podhuštěných gumách a úplně vybitou baterkou... Takže skutečně opravdové svezení až ze servisu na technickou, půlka města byla ještě pod sněhem, ale už to bylo bezva!

Motorku bych doporučil pro - Starší, zkušenější motorkáře na delší cesty

Doplňky na motorce - Malé padáky kolem ventilových vík, teploměr, zakázkový lak

Po dlouhých úvahách, četbách recenzí a především díky vlastnímu vyzkoušení různých typů, mi dvouválcový boxer i podvozek Baworáků prostě jednoznačně přesvědčily.
Po půlce sezóny a odjetých pěti tisících km po Česku i Evropě můžu říct, že zatím maximální spokojenost. Silná, dobře ovladatelná, velmi pohodlná, robustní a tichá. Ostatně s pohodlím a tichým chodem je spokojená i spolujezdkyně. V neposlední řadě je poměrně úsporná, dlouhodobá průměrná spotřeba je 5,3 l / 100 km. Jedinou muškou na kráse je tak trošku jadrnější a občas méně přesné řazení.

tatook
tatook napsal 29.03.13 v 10:13 10b.

dobrá volba, krásnej stroj a jasných 10b.

chuan
chuan napsal 29.03.13 v 07:20 10b.

nádherný stroj myslím že si udělal s baworákem dobře těď už jen popřát aby zima přestala otravovat

Muňos
Muňos napsal 29.03.13 v 06:36 9b.

,Krasavice

Ziza93
Ziza93 napsal 29.03.13 v 01:08 10b.

Vitej

alik32
alik32 napsal 29.03.13 v 00:00 10b.

Skvělá volba na vojně jsem jezdil na starším modelu Báwa RT 75 to je taky boxer motor a nikdy na to nezapomenu Tak ať ti to dobře lítá krásnej stroj