Suzuki AN 400 Burgman (2007)

Vlastník v.d.v.d
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 28.3.2013

Pohodlný a spolehlivý skůtr,měl jsem Kymco super 8 125 a s tímhle se to vůbec nedá srovnávat,uvažoval jsem ještě o burgmanu 650 ale to je moc velké na mé cesty městem a občas nějaké výlety

Motorka koupena od Inzerát - Prodej byl přes inzerát a vše proběhlo v pořádku

Yamaha Majesty 400: Burgman je hezčí

První dojmy - Mám ho ted nově a jel jsem na něm pouze po koupi domů takže ještě nemůžu soudit :o) Na jaře chci dát vyměnit provozní věci jako olej filtry válečky svíčku kapaliny at je skůtr připraven na léto :o)

Motorku bych doporučil pro - Určitě to není pro závodníka ale klidnou a pohodovou jízdu

Doplňky na motorce - Koupil jsem 50l kufr a už se nemůžu dočkat léta :o) uvidím co časem dokoupím zatím se budu se skůtrem spíše seznamovat.

Tenhle skůtr se mi moc líbil a navíc jsem ho koupil za dobrou cenu takže nebyl důvod váhat nad jiným :o) Podle recenzí se jedná o jeden z nejspolehlivěších maxiskutrů a při koupi jsem se tím řídil.známý má Burgmana 400 a je maximálně spokojený a neměnil by.Doufám že budu stejně spokojen.S kamarádem se chystáme na výlety po Moravě on má Hondu cbr600 nebudu mu sice stíhat ale to nevadí,skutr jsem nekupoval na závodění.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.03.13 v 17:33 10b.

moc pěknej kousek od Suzuki gratulejšn

Trinnlee
Trinnlee napsal 28.03.13 v 17:09

skutr je to paradni a verim ze v dane kategorii nema konkurenci...v cerne je dle meho nazoru nejhezci...pekny pekny ale chlape az bude hezci pocasi koukej sem dat lepsi fotky...pak ti to oboduju...OK