Suzuki VL 800 Volusia (2002)

Vlastník bejkxxx
Vloženo 24.3.2013
Aktualizováno 24.3.2013

Moje první motorka většího objemu než 50ccm

Motorka koupena od Od jednoho borce z Jeseníku - super chla

Suzuki VZ 800 Marauder: Nakonec jsem si vzal větší VL-ko, protože taky nejsem žádný drobek :-)

První dojmy - Když jsem ji poprvé uviděl, jak byla mohutná, měl jsem skoro strach ji osedlat a jet se projet :-) Po nastartování strach odpadl ale respekt zůstal. Přece jen byla moje první...

Motorku bych doporučil pro - tomu, kdo se chce vyloženě kochat a poslouchat řev z výfuků. Není to žádný sprinter, ale jezdí se na ní báječně

Doplňky na motorce - padáky, předkopy, kufry, upravené výfuky, plexi, plotny...

Když jsem narazil na inzerát a viděl ji, bylo rozhodnuto. Dojel jsem do Jeseníku, a když ji uviděl (první dojmy byly fakt mazec) nebylo co řešit!
Jezdilo se mi na ní fakt suprově! Za celé 4 sezóny, co jsem ji proháněl, jsem kromě provozních kapalin a sjeté gumy neměl žádnou poruchu ani závadu. Bezproblémový stroj!
Najezdil jsem na ní pěkných pár tisíc km a vždy to byla pohoda. I delší cesty se daly zvládnout úplně bez problémů. Jen přítelkyně si stěžovala na bolest zadních partií Jinak co se týče mě, velké sedlo je fakt super!
Nedělal ji problém přejet jak polní či štěrkovou cestu ale nejlíp se samozdřejmě cítila na rovném asfaltu (čehož ovšem v ČR je málo )

Vycho
Vycho napsal 29.03.13 v 16:07 10b.

krasavice

žižala.
žižala. napsal 24.03.13 v 20:44 10b.

Parádní strojovna 10b.

Boža
Boža napsal 24.03.13 v 20:31 10b.

Krásné moto dávám 10 bodů

fery251
fery251 napsal 24.03.13 v 18:29 10b.

Moc pěkný

Macek01
Macek01 napsal 24.03.13 v 17:25 10b.