KTM Duke 125 (2012)

Vlastník LukeDUKE125
Vloženo 23.3.2013
Aktualizováno 24.5.2022

Moje Láska !!! Zatím mě nikde nenechala ani do žádného průseru nedostala ;)

Motorka koupena od FIRMA:Racetool (Praha 4-Hodkovičky) - Žádný problém ;) vše šlo jako po másle ;)

Honda XL 125V Varadero: 125 do Véčka podle známích a jiných motrkářu Véčko na 125 nepatří
Aprilia RS 125: Dvoutak :/ sterýmotor ale zase rychlý vše má své +/-
Yamaha YZF-R125: Podle recenzí špatně ovladatelná a nic moc jizdní vlastnosti
Yamaha WR 125R: Rozhdl jsem se že nechci Cross/Enduro řve to málo jede :D

První dojmy - Super stroj který si zaslouží pochvalu . Je to motorka pro mladé jezdce kteří se potřebují nebo chtějí pořádně vyjezdit a přejít do budoucna na něco silnějšího ;). Stroj krásně sedí v zatáčkach i ta rychlost je dvácu celkem dobrá, ale nedá se očekávat žádné závratné rychlosti co taky čekat od dváci že ?! :P Ale jízda na motorce není přeci jenom o rychlosti to ví každý sám ;)

Motorku bych doporučil pro - Pro rozjezd mladých motorkářů kteří se chtějí naučit a pořádně vyjezdit ;)

Doplňky na motorce - Padáky, Ufa, 3. páčka na zadní brzdu :D

Super stroj který si zaslouží pochvalu . Je to motorka pro mladé jezdce kteří se potřebují nebo chtějí pořádně vyjezdit a přejít do budoucna na něco silnějšího ;). Stroj krásně sedí v zatáčkach i ta rychlost je dvácu celkem dobrá, ale nedá se očekávat žádné závratné rychlosti co taky čekat od dváci že ?! :P Ale jízda na motorce není přeci jenom o rychlosti to ví každý sám ;).
Jízdní vlastnosti motorky jsou suprové brzdy brzdí tak jak mají podvozek je suprový tlumiče taky špičkové té motorce se nedá nic moc vytknout.
Jedno z mínusů je ale to že se těžko někdy hledá neutrál :/ a při jízdě se mi stalo že několikrát vyskočila rychlost :( motorka je uplně nová a má najeto necelý 4000km tudíž myslím že ohoblované zuby to nemohou být ;)

Beny1
Beny1 napsal 06.08.13 v 10:28 10b.

Nejlepší a nejhezčí 125ka vůbec 10b

TheFrida
TheFrida napsal 25.06.13 v 22:09

jo takhle, já že jako tam máš jako přidanou někde na řídítkách třetí páčku

Lubos92
Lubos92 napsal 25.06.13 v 18:59

Pěkná motorka .

LukeDUKE125
LukeDUKE125 napsal 19.06.13 v 21:03

To znamená že druhý den sem to položil v zatáčce když tam byl štěrk a ja si ho nevšim tak se urvala tim pádem a potom jsem chytnul obrubník a urvala se i ta nová je to nějaká slitina hliníku a hovno to vydrží

TheFrida
TheFrida napsal 19.06.13 v 13:33

luxus, závidím, nejlepší 125 co může být :))
"3. páčka na zadní brzdu" ? to znamená co ?