Yamaha SRX 600 (1986)

Vlastník Standa.R
Vloženo 23.3.2013
Aktualizováno 24.11.2013

Prostě další klasika od Yamahy s nádechem sériového Caferaceru .

První dojmy - Vzhledem k mojí výšce je to motorka přímo pro mě.Je dobře ovladatelná a relativně lehká.Motor má pružný zátah pěkně odspodu a výkon 33kW je tak akorát.Prostě další jednoválcová klasika v mé garáži. :-)

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro každého jezdce,který netouží po extrémním výkonu a rychlosti.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou nyní široká duralová řidítka Lucas s adaptéry,původní dvoudílná mám také. S motorkou jsem koupil též laděný výfuk od BSM... nyní již namontován místo orig.výfuku...přijde mi ,že se zlepšil průběh krouťáku a i zvuk.Je to decentní brumlák.

Vzhledem tomu,že motorku mám od středy,a počasí letos nic moc.Svezl jsem se jem krátce,ze zvědavosti a musím říct,že je to super strojek.Má sice na tachometru skoro 60tis.km ,ale motor je v základu staré dobré a spolehlivostí známé X-téčko,tak není čeho se bát.Brzdy jsou také předimenzované.A že nemá startér a musí se šlapat na páku,beru u klasiky jako +.Chytá výborně. Teď jen už hezké počasí.

Hashish
Hashish napsal 26.03.13 v 07:16 10b.

Moc hezká SRX! 10 bodíků! Pěkný originál, teda krom laku + samolepek na nádrži a těch řídítek. A ještě náhon na otáčkoměr (ten převod na hlavě) je asi z nějakého XT nebo TT. Tak hodně vzrušujících km v sedle tohohle nádherného stroje

Big.One
Big.One napsal 25.03.13 v 20:51 10b.

U nás taky jedna stávala. Rád jsem se na ní díval zezadu. Vynikne tak štíhlost nádrže a vlastně celého podvozku .

harly27
harly27 napsal 23.03.13 v 12:32 10b.