Yamaha MT-03 (2007)

Vlastník Rambooo
Vloženo 21.3.2013
Aktualizováno 3.5.2013

Lehka, nizka, velmi ovladatelna a mrstna. Mozna vhodna pro holky, ale rozhodne vhodna i pro muj styl jizdy. Vetsinu casu se motam po Praze, takze to chtelo bud scooter, nebo neco hodne obratnyho, protoze cekat v kolonach me skutecne nebavi.

Aprilia Pegaso 650 Strada: nenarazil jsem v moji cenove hladine na dobry kousek
Yamaha XT 660 X: na jedne jsem se svezl a mel jsem pocit, ze motor nejel uplne idealne. Navic jsem pak objevil MT-03 a ta me do meho metskeho provozu oslovila vice.

První dojmy - Kupoval jsem ji na prelomu unora a brezna. Bylo kolem nuly a poletoval snih. Motorka byla na Kladne, takze jsem se na ni hned cca 50km svezl. Hned jsem zjistil, ze oproti puvodnimu Pegasu je motor mnohem vice bystrejsi na plyn s plynulejsim zatahem. Prevodovka je presna, lvalty tam padaji samy a pri razeni jednicky skoro nic nepraskne. Motorka je neuveritelne tociva diky prednimu kolu blizko ramu. Perovani nepatri k nejmekcim, zato brzdy jsou uchvatne.

Motorku bych doporučil pro - Zacinajici motorkari, lidi, kteri maji radsi vladu nad slabsim strujem, nez strach ze silneho stroje, jejoh potencial nevyuziji. Motorkarky...

Doplňky na motorce - motorka je zatim v plne originalnim stavu

Uchvatil me vzhled v kombinaci s motorem, ktery se montuje do nekolika modelu od ruznych vyrobcu a ze vsech stran na neho byla jen chvala. MTcko je takovy fun bike u ktereho trochu postradam ulozny prostor. Planuju umistit nejaky mensi topcase, nic velkeho, ale bez toho to asi nepujde. Nechce se mi porad tahat batoh. Zatim jsem na tom najel cca 200km, takze nemuzu zatim soudit, ale uz ted vim, ze jizda na tomhle nahrbenci je zabava a naprosto splnuje ucel, pro ktery jsem si to koupil.

jurajda
jurajda napsal 30.03.13 v 01:48 10b.