Champs TTR 160 (2012)

Vlastník mildavavra
Vloženo 20.3.2013
Aktualizováno 20.3.2013

Je to brutální stroj.Koupen od prvního majitele,který na champsovi najel 15 mth. za tu dobu co ho mám jsem najel 2 mth. Je to senzační stroj jak na nějaké vyjíždky tak na závody.

První dojmy - První dojem po nasednutí na motocykl u majitele byl neskutečný.Jen jsem šlápnul a jel jsem. Výkon je dočista nekde jinde než co mám 140 stompa.Stomp je kvalita kvalit, ale champs me ohromil nejen svým výkonem ale i vzhledem. Po zimě jsem ho osedlal 18.3.2012 a šel jsem se projet jezdil jsem hodinu a půl s přestávkami po polních cestách.Byl jsem i potrénovat n trati v Cítove kde byl trénink bylo to myslím 10.3 a na tréninku jsem urval ventilek na duši a prorazil ráfek.

Motorku bych doporučil pro - pro jezdce co jezdí závody,i pro hobby ježdění pro kluky od 14 let..:)

Vybral jsem si tento stroj ,protože to byl stroj který jsem viděl u kluků a chtěl jsem ho. Díky tátovi který mi ho koupil i když doma máme ještě stále stomp kzr 140 a x-moto 140 ak koupil TTr. Měl při koupi najeto cca 15 motohodin. Nyní má 17,1mth. Ovladatelnost je dobrá, výkonostně je úplně jinde než 140. v zatáčkách,ve výjezdech,na skokách a všude..:) Tlumiče stejné jak na stompovi prostě kvalita DNM a s těmito tlumiči jsem neměl nikdy problémy.Na prvním tréninku v roce 2013 jsem prorazil ráfek a urval ventilej na duši. vymenil jsem kolo po příjezdu domů a tyden na to jsem se šel projet jen tak po polničkách. Jinak žádný problémy s ním nejsou.Na pitbiku při koupi byly uděláné na zakázku šrouby v kole z materiálů ze kterých se to dělá na KTM, rozpěrky v kolech na zakázku,vystužené držáky na chladiče,nalakovaný rám na oranžovou barvu,větší kotouče,a další vylepšení,racing zapalko.atd... 6.4 me čeká první závodv cítově tak uvidíme jak pitbike vydržel..:)