Suzuki GSX 650 F (2008)

Vlastník Rookie
Vloženo 19.3.2013
Aktualizováno 6.9.2013

Dlouhou dobu jsem po ní koukal. Včera jsem ji, sněhové vánici navzdory, docpal až do garáže.

Yamaha FZ6 Fazer S2: Chtěl jsem kapotáž.

První dojmy - Pochopitelně radost a po prvních pár stovkách km pocit, že na ní jezdím odnepaměti.

Motorku bych doporučil pro - Jako druhá motka po nějaké molorážce je vhodná i pro pokročilejší začátečníky. Díky váze 240kg bych ji holkám a menším pánům spíše nedoporučil. Není to SS, ale do 200kmh je živá, ovšem nezáludná. Průběh výkonu je velice rovnoměrný, nikde nekope.

Doplňky na motorce - Zatím jen vyšší plexi. Rozdíl moc nevnímám, ale je hezčí

Chtěl jsem cestovní, pohodlný stroj, s dobrou ochranou prosti povětrnostním vlivům. Po předchozích letech vývoje mého vkusu, zkušeností a testování všech různých mašin jsem se definitivně rozhodl.

Nyní již moje GSX je ročník 2008, s kompletní historií, původem z ČR a všemi údaji a doklady tak, abych mohl klidně spát i jezdit. Poslední roky jezdila velmi málo, předchozí majitel je již pán v létech a motorka je kompletně ve stock stavu.

Doufám, že ji v sezoně 2013 vynahradím vyšechny zmeškané výlety.

Fantom40
Fantom40 napsal 29.10.15 v 19:43

I KDYŽ 2008 ALE STÁLE KRÁSNÁ

O.X.H.
O.X.H. napsal 06.10.13 v 11:29 10b.

Pěkná, hlavně hodně zdaru. 10b

cat-nikita
cat-nikita napsal 13.05.13 v 14:47 10b.

Počasí už se sem tam povede, tak už se dočkáš. Posílám 10 za to úsilí, aby jsi jí měl

Vítr-ve-vlasech
Vítr-ve-vlasech napsal 01.04.13 v 00:53 10b.

Láska je láska

DejvGSR
DejvGSR napsal 26.03.13 v 17:20 10b.

Už jsem na ten tvůj převoz koukal. Obdiv máš. Jinak motorka nádherná a na cestování asi ideál. Jsou to držáky, budeš spokojenej. Hodně šťastných km doufám v brzké sezóně. Tedy jestli vůbec přijde, vypadá to spíše na malou dobu ledovou a přesedlání na mamuty.