Yamaha SR 500 (1980)

Vlastník johny82
Vloženo 18.3.2013
Aktualizováno 18.3.2013

Motorka která se mnou dožije !!!

První dojmy - Koupil jsem ji v roce 2009 z Rakouska, přihlásil a pak rozebral. Motor dostal repas vršku, rám nový lak, vyleštil jsem co se v mých podmínkách dalo a nějaké ty gumové díly. Celé mi trvalo letošní zimu a teď už na ní mám najeto 200Km.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtějí klasika, na Angličana nemají a chtějí motorku na ježdění né na spravování.

Doplňky na motorce - neoriginální je jen výfuk a sedačka

Yamaha je prostě moje ne kvůli nějakému značkovému nacionalismu, ale začal jsem s xv 535 a od té doby mi tyhle motorky sedly. Jo a taky z japonských značek je to ta nejmladší a kdo by chtěl nějakou starou když může mít mladou
SRko je lehká a ovladatelná, vlní se a průměrně brzdí. Pohodlný posez, široká řidítka. Startování potřebuje trochu cviku, nastavit úvrať a pak pořádnej švih. Studená chce trochu našlapat, ale pak je to napoprvé jako Pája. Vzhledem k tomu, že je jednička poměrně dlouhá chce to i cit se spojkou, na volnoběh se rozhodně nerozjede. Na druhou stranu můžete to nechat kdekoli stát a víte že s ní nikdo neodjede.

mira592
mira592 napsal 03.07.18 v 20:03 10b.

Concionator
Concionator napsal 30.08.16 v 16:30 10b.

Krásná mašinka!

Piwell
Piwell napsal 12.04.14 v 12:57 10b.

Nádherná

baculka493
baculka493 napsal 26.11.13 v 22:33

Opravdu pěkná a přesně po takové se zrovna koukám.Jak říká kolega ,jízda "napohodu"Jsem hned od vedle a bylo by fajn se někde potkat.

p.epanica
p.epanica napsal 31.03.13 v 21:32 10b.

Fajn typ na dožítí ...