Honda CBF 500 (2006)

Vlastník pavel73
Vloženo 12.3.2006
Aktualizováno 13.9.2010

Minulý týden mi ji dovezli,takže ani jsem ji ještě nevyzkoušel,když je pořad taková kosa.Zkusil jsem prvních 39 kilometrů,ale bylo jen 2 stupně nad nulou,tak mě to moc nebavilo:)Ale jinak jede moooc krasně.

Zkušenosti: Zkušenosti s Hondou...Je to Naprosto pohodová motorka.Už mám třetí zadní gumu,vydrží tak cca 12 tis.přední vydržela 23 tis.Spotřeba se málokdy dostane přes pět litrů.

Cesty: V létě se chystám projet celou ČR.Na nějaký moto sraz se taky zajedu podívat.

Cestopis: Kromě tří výletů na Slovensko jsem téměř celých 9000km za léto najezdil trapně tady po okolí.Snad příští rok vyrazím aspoň do Alp(rok 06).Letos (rok 07) jsem opět trapně nedojel do Alp,protože jsem na jaře z kufru ztratil nemok,a jak jsem byl nasraný,tak jsem tam ani nejel.Dělal jsem výlety jen tady po ČR.Letos jsem najel 14000km a opět bez problému a bez nehod.Nemok už mám a v létě budou Alpy!

Další info: Novou sezonu začínám s laďákem viper (zvuk je úžasný),čelním štítkem a tuningovým vzduchovým filtrem a novou zadní gumou,vydržela 12tis.km.
Sezonu 2010 začínám s ujetými 40 000 km a...úplně bez problému. Žádná závada, žádný karambol, takže jsem spokojený motorkář. Každý rok na jaře si nechám vyměnit olej, zkontrolovat moto a jezdím.
Najezdil jsem s ní 45000km a prodal jsem ji.

deimos
deimos napsal 02.04.08 v 15:48

Zdravím CBF 500 do Nového Jičína

Víťan
Víťan napsal 02.03.08 v 22:24

CBF moc dobře znám. Dobrá a hodná holka.
Ať ti slouží a ukaž se někdy u nás na ni.

pavel73
pavel73 napsal 15.03.06 v 20:02

sorry,ze jsem taky Béďa Někteří mojí kámoši mi tak říkají už snad 15roků,tak mě to napadlo,že se tady tak příhlásím.Kašli na přezdívky,hlavně že už bude jaro

smazany17159
smazany17159 napsal 15.03.06 v 19:43

Máš jí pěknou , ale nechápu jak to že můžeš mít stejnou přezdívku jako já ????????

Goethe
Goethe napsal 15.03.06 v 19:02

Béďo gratulace , já když jsem asi před půl rokem začal vybírat motorku, tak jsem nejprve koukal po 125 , pak 250 - a to CBF250 jsem měl možnost projet (se spolujezdcem - a je to slabé! a malé), a tak padla volba na CBF500 (opravdu bezchybný stroj ), jenomže to trošku finančně překračovalo plán a tak jsem skončil u Hyosunga 650 s výkonem 78 koní a taky už netrpělivě čekám trochu jarního oteplení.