Yamaha FZ6 N (2004)

Vloženo 17.3.2013
Aktualizováno 19.7.2016

Autodrom Brno 2014

Vloženo: 20.07.2014, Uskutečněno: 16.07.2014, Zhlédnuto: 13x

Zkušenost po měsících strachu klopit :D Stojánek je moc nízko a Varovné hlásiče náklonu musí kvůli tomu plnit svoji funkci předčasně moc brzy

Poserproužek zůstává asi 5mm

Na fotce nejsem já. Jak si můžete všimnout, chybí hlásiče náklonu. Osobně jsem si pravej urval v Brně. Někde tam leží na okruhu :D :D

Nejsem jediný, kdo má tuto zkušenost, viz. zdejší forum

Poznáte decentní rozdíly až skoro při hranici stroje, ze zkušenosti až na okruhu. Bandit třeba má slabší brzdy než udaná konkurence, ale pořád jsou dost výborný. Ikdyž si myslí většina z Vás, že jezdíte vždy "kudlu" a že Vás rozdíly budou obtěžovat. Není tomu tak. Držet plyn na rovince a předjíždět ve 180 km/h auta umí každé pako ale málo kdo umí plynule vykroužit zatáčku pěkně na ramínko a kolínko .

Kvalitu jízdy zrovna na těchto mašinách neurčuje kvalita a parametry stroje, ale určuje to kvalita jezdce. Stroj s jeho možnosti je daleko před možnosti jezdce!!!

Podivte se na pneu !!!. Pokud jsou sježděný až na kraj bez milimetrové mezírky, a stále žijete, tak asi už něco málo na mašině umíte. A ještě nejste pravděpodobně zdaleka na hranici podvozku ... Ale pokud máte 1-1,5 cm poser-proužek k hraně pneu čistej tak jezdíte na 60% stroje , takto jezdí cesťáci

Z mé osobní zkušenosti a zkušenosti přátel, na okruhu drží cestovněsportovní pneu jak přibitá.

• Točivý moment

http://www.autoznalosti.cz/index.php/motor/31-vykon-a-kroutici-moment.html http://www.bsrczech.cz/profil/kw-nm/

Typ: Reportáž
    Vloženo: 28.10.2013
    Uskutečněno: 28.10.2013
  • Leštění svodů

Prve jsem neuposlechl rad na forech, zde i jinde, a zkusil jsem Silichrom a jiný leštidla. Byla to makačka a výsledek žádný :-( Za 130kč v TETĚ jsem koupil příravek od HG a šlo to samo za minuty hotové ;-) Ne za hodin

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.08.2013
    Uskutečněno: 26.08.2013
  • Kontrola dobíjení

zdroj: http://motoride.sk/c/418/testovaci-diagram-kontroly-dobijania-motocyklovych-baterii.html http://www.hondavfr.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=141:diagnostika-dobijeni&catid=26&Itemid=14 1. Při

Vloženo: 01.07.2013
    Uskutečněno: 01.07.2013