Suzuki GSX 600 F (2000)

Vlastník číčus
Vloženo 16.3.2013
Aktualizováno 26.10.2016

Vloženo: 06.02.2018, Uskutečněno: 01.05.2015, Stav tachometru: 55000 km, Zhlédnuto: 20x

Krásný květnový pátek. Ráno jsem jel do práce na motorce, to už se večer úplně jinak usíná. Měl jsem si zařídit TK. Podle teplýho počasí bylo jasný co si vezmu na sebe. Tak si tak sedím v triku a kraťasech 2 hodiny na STK a koukám na kolegu naproti jak se plaví v černejch motohadrech. To jsem ještě nevěděl jak budu za nedlouho brečet.
Známku jsem dostal valim si to domů, měli jsme jet na víkendovku s červstvou přítelkyní. asi kilometr doluhá rovinka před dvěma zatáčkama k mému baráku mě rozpálila tak sem jí potáh, naprasáka jsem tam předjel malucha a dostávám se do cílové zatáčky a na tacho asi 70-80km. V tu chvíli se mi vybavil dva dny starý rozhovor se sousedem ohledně naplavené hlíny ze svahu na silnici. JZDáci to tam už pěkně rozjezdili a já už s čerstvou technickou kloužu za motorkou jako suprman, držím se řidítek a ještě než zajedu do pangejtu si v hlavě počítám škody. uf. zastavil jsem se, motorka neběží, zvedám se bežím k ní a ihned stavím na kola. V tom projíždí maluch kolem. ha čů*áku, dobře ti tak, jinýho se jí v hlavě nemohlo honit. vytlačil jsem to přes spojku na silnici, chvíli jsem kopal neutrál a přeběhl jsem na druhou stranu zatáčky, kvůli lepší viditelnosti. Další auto už zastavilo a přiběhla mladá slečna a hned nabízela pomoc...

V zimě jsme namontoval padáky RD moto za 5.000. investice se okamžitě vrátila. Odnesla to pouze zlatá čepička na padáku za 300,-
Ohla se brzdová páčka na noze
poškrábalo se víčko na alternátoru.

o sobě mluvit nebudu.
Poučen.

• Korsika 2015

celkem 8 dní, 3200km po ose, 400km trajekt, rozpočet asi 30.000 (v ceně i držák a kufr, tankvak, nepromoky) pro dva lidi na jedny motorce. jeli jsme s přítelkyní na motorce a kamarád se svojí na druhý. V pátek večer jsm

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.02.2018
    Uskutečněno: 28.08.2015
  • Okruh

Včera opět luxusní počasí a Vysoké Mýto. Nejezděte tam, je to tam hrozný a smrdí to! Už tak tam jezdí dost lidí :-DD

Vloženo: 22.08.2014
    Uskutečněno: 22.08.2014
  • Řetězovka

Po dlouhém rozhodování mezi D.I.D. a ČZ jsem se rozhodl pro naši sadu. Zlatý řetěz + X kroužky. Vypadá parádně a snad i 20 vydrží :-DD Montáž. No kvůli bočním plastům nic moc přístup, ale lepší než mit nahatýho band

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.02.2014