Suzuki GSX 600 F (2000)

Vlastník číčus
Vloženo 16.3.2013
Aktualizováno 26.10.2016

Splnenej sen.mam ji tyden a porad neverim ze mam na cem litat.S touhle motorkou mi narostly vousy.Neslezu z ni.Jen na curani.a tankovani.a to doufam nebude tak casto :D

Motorka koupena od miloslavc (Praha) - Ochotny, trpelivy, skvela domluva.

Honda CBR 600F: Proste neprisla konkretni dobra nabidka.Projel jsem jich hodne, ale nikde nic co by me fakt padla do oka
Suzuki VZ 800 Marauder: Miluju Americky Chopper z Orange County :D takze jsem chtel i neco jako cruisera. A taky odpadlika :D ale rad si lehnu na nadrz

První dojmy - Pere se se mnou v zatackach. riditka jsou uplne jinam nez ja. Po doufouknuti predniho kola z 0,6 na 2,5 problem odeznel.Je moje. je to parada.ta akcelerace a sila.uz se nemuzu dockat az pojede proti nejakej motorkar a ja jen vystrcim lehce levou ruku. Ted na MZte to bylo jiny :D

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo chce snad levne a dlouho jezdit

Doplňky na motorce - Jedinej doplnej je nalepka DID mischelin NGK.
jinak planuju sadu batuzku tankvak topcase a ladaaak

Prej ma milionovej motor, bezudrzbovej tichej a tak dale. Uvidime. brzdy parada, jsem zvyklej na bubny :Drika se meky tlumice. neprijde mi. na mzte mi nesly :D uvidime, jestli budou brousit kolena.zatim se mi vede tak vseliak.

Lubos92
Lubos92 napsal 24.01.14 v 14:08

Pěkná .

shumi-p
shumi-p napsal 10.04.13 v 09:55 10b.

Přkrásná

Koster
Koster napsal 26.03.13 v 17:43 9b.

Pro tuhle jsem chtěl zajet. Nakonec se vyskytla neodolatelná nabídka na XJ. Pěkná mašina

PetrP-022
PetrP-022 napsal 20.03.13 v 15:29 9b.

Tak hlavne vopatrne... A hodne spokojenejch km

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 16.03.13 v 17:15 10b.

překrásná červená strojovna