Harley Davidson XL 883 (2006)

Vlastník MajklHornet
Vloženo 13.3.2013
Aktualizováno 11.7.2020

Motorku jsem koupil říjen 2012, jsem třetí majitel. Koupena prvním majitelem v Praze Harley Davidson jako xl 883.
Má od předchozího majitele kit zvětšení objemu na 1200, karburátorová verze , mnoho doplňků.

První dojmy - Březen 2013 - první vyjížďka, super zvuk, krouťák, zábavná pohodová motorka, bezkonkurenčně nellepší co jsem měl. Konečně motorka, která splňuje moje představy, našel jsem co jsem hledal. Předchozí motorky Kawasaki ER5, Honda CB 600 Hornet, Ducati S2R 800.

Doplňky na motorce - chladič oleje motoru, nosič, výfuk Vance and hines

Motorka byla koupena od předchozího majitele v matné černé, originál výfuky, padací rám , brašny, chladič motorového oleje, nosič. Hned po koupi motocyklu jsem začal s úpravami podle své představy. Oddělal jsem padací rám, brašny, zkrátil jsem oba blatníky, udělal nový držák na spz s koncovým světlem. Namontoval výfuky Vance and hines. Černou matnou jsem nechal přestříkat na lesklou ( motorka hodně prokoukla ) a doplnil novými logy na nádrži. Co se týče technické stránky, motorka byla od předchozího majitele pravidelně servisována v Harley Davidson Hradec Králové, takže je připravena na sezonu.

honzaxxiii
honzaxxiii napsal 18.12.16 v 16:55 10b.

Ta je .

cortes
cortes napsal 16.09.15 v 23:21 10b.

na oplátku

Jiří78
Jiří78 napsal 16.09.15 v 19:23 10b.

Ahoj Majkle, máš moc pěkný stroj , který je v dobrých rukách . Ať ti slouží ke tvé plné spokojenosti a ať kilometry jen přibývají. A jasan, že 10bodů.

cortes
cortes napsal 02.03.14 v 22:13

Ať dělá jenom radost.

TheRubs
TheRubs napsal 28.12.13 v 14:45

Tohle nemá chybu! ta jednoduchost!!! jak zkrácení zadních blatníku tak barva! přesně takhle v mé hlavě vypadal H-D dle mých představ!.. až budeš prodávat dej vědět! :D :D 10b. nemám slov!!!